Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się
Ładowanie okładki.. Przeciągnij okładkę w pionie, aby zmienić jej pozycję

Ostatnie aktualizacje

Przypięte rzeczy
Ostatnia aktywność
 • Niepubliczne Przedszkole im. Małego Księcia w Witoni
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
 • Niepubliczne Przedszkole im. Małego Księcia w Witoni
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
 • Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
 • Zapraszamy wszystkich na charytatywny maraton ZUMBY " Wytańczyć zdrowie dla Gabrysi ", który odbędzie się 27 stycznia w sali sportowej w Grabowie.Podczas maratonu będziemy zbierać pieniążki na rehabilitację i pielęgnację chorej na SMA 1 Gabrysi.. Zapraszamy wszystkich na charytatywny maraton ZUMBY " Wytańczyć zdrowie dla Gabrysi ", który odbędzie się 27 stycznia w sali sportowej w Grabowie.Podczas maratonu będziemy zbierać pieniążki na rehabilitację i pielęgnację chorej na SMA 1 Gabrysi Danielewicz. czytaj więcej..
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
 • Niepubliczne Przedszkole im. Małego Księcia w Witoni
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
 • Niepubliczne Przedszkole im. Małego Księcia w Witoni
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
 • W dniu 24.06.2017 przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na Dzień rodziny do naszego przedszkola, podczas którego wystawiły cyrkowe przedstawienie zakończone wręczeniem prezentów dla rodziców. Dzisiejsze spotkanie było także okazją do.. W dniu 24.06.2017 przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na Dzień rodziny do naszego przedszkola, podczas którego wystawiły cyrkowe przedstawienie zakończone wręczeniem prezentów dla rodziców. Dzisiejsze spotkanie było także okazją do podsumowania roku szkolnego 2016/2017. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki kuferek obfitości. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców i przedszkole. czytaj więcej..
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
 • Niepubliczne Przedszkole im. Małego Księcia w Witoni
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
Obecnie brak aktywności
Nie można wczytać zawartości