Menu

Grupy MMKS w półfinale Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego

  • Napisał 
Grupy MMKS w półfinale Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego fot. MMKS Łęczyca
W ostatnie dwa weekendy swoje mecze w fazie eliminacyjnej zakończyły grupy mini piłki siatkowej MMKS Łęczyca, które biorą udział w Łódzkiej Lidze Mini Siatkówki.
W Domaniewicach rundę eliminacyjną zakończyły zespoły trójek (Martyna Jakubowska, Nikola Tomes, Julia Żelechowska, Natalia Butyńska i Maria Madejska) i dwójka (Paulina Tomczak i Maja Wawrzyniak). W swoich grupach zajęły, podobnie jak w poprzednich turniejach, drugie miejsca.

Natomiast drużyna trójek (Mateusz Grzegorzewski, Mateusz Topiński Igor Flejszman i Jakub Sobczak ) rozegrała turniej, którego gospodarzem była Bzura Ozorków. Po zaciętych meczach chłopcy spisali się bardzo dobrze i również zajęli drugą lokatę w swojej grupie.

- Rywalizacja w grupach była bardzo emocjonująca i pełna sportowych wrażeń. Jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich grup, które brały udział w rozgrywkach. Chciałbym przekazać, że rywalizacja ta nie kończy się na eliminacjach, ponieważ liga mini siatkówki toczy się dalej. Wszystkie drużyny odniosły wspaniały sukces i awansowały do gier półfinałowych mistrzostw województwa w Lidze Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców - powiedział K. Psiurski z MMKS Łęczyca.

Następne turnieje odbędą się:
- dla dziewcząt - 2 kwietnia br. w Zgierzu
- dla chłopców - 9 kwietnia br. w Ozorkowie

info: MMKS Łęczyca