Menu

"Tanio - Szybko - Solidnie" - Rozmowa "W cztery oczy" z Karolem Czerwińskim

  • Napisał 
W dzisiejszej rozmowie "W cztery oczy" gościmy pana Karol Czerwińskiego, który opowiedział nam o swojej nowej działalności. Ubezpieczenia "Tanio - Szybko - Solidnie" znajdują się w Łęczycy przy ulicy Belwederskiej 45.

ELE24: Skąd pomysł na prowadzenie tego typu działalności?

- Pomysł na otwarcie działalności, jak to często bywa, pojawił się przypadkowo. Pewnego dnia w trakcie rozmowy ze znajomym doszliśmy do wniosku, że można spróbować w tej branży i choć wszechobecność internetowych kalkulatorów początkowo odwodziła nas od tego pomysłu, to jednak osobiście uważam, że bezpośredni kontakt klienta z agentem sprzyja budowaniu dobrych relacji i cechuje dużą elastycznością w rozwiązywaniu nietypowych problemów.

ELE24: Czy wejście na rynek łęczycki było początkiem państwa pracy w tej branży?

- Tak, na rynku łęczyckim zaczynamy naszą pracę, choć jesteśmy nastawieni na szerszą działalność, również na terenie okolicznych gmin, jak i całego powiatu.

ELE24: Czy z okazji otwarcia "biznesu" klienci mogą liczyć na jakieś promocje?

- Naturalnie tak, nasza oferta docelowo będzie zawierać ponad 12. towarzystw więc dla każdego coś się znajdzie, zarówno konkurencyjna oferta ubezpieczenia OC, jak i autocasco w najlepszej dla klienta opcji.

http://oi59.tinypic.com/14xjck8.jpg

ELE24: Jak wygląda zainteresowanie ze strony łęczycan?

- Zainteresowanie, pomimo iż działamy dopiero od kilku dni oczywiście jest, co nas bardzo cieszy, a świadczą o tym zawarte już umowy na ubezpieczenia komunikacyjne.

ELE24: W jakich ubezpieczeniach Państwo specjalizujecie się?

- Przede wszystkim nastawiamy się na ubezpieczenia komunikacyjne, nie zapominając jednak o ofertach ubezpieczeń domów mieszkań, czy też ofert dla rolników.

ELE24: Czy oprócz tego oferujecie klientom coś jeszcze?

- Tak, dodatkowo najbliższym czasie zamierzamy nawiązać współpracę z firmą Inpost, co wiąże się z uruchomieniem punktu opłat w naszej siedzibie.

ELE24: Dlaczego łęczycanie powinni korzystać właśnie z Państwa oferty?

- Ponieważ dopiero rozpoczynamy naszą działalność, więc chcemy zaoferować naszym klientom najlepszą ofertę w najniższej cenie.

Ubezpieczenia "Tanio - Szybko - Solidnie"
Łęczyca, ulica Belwederska 45
Ostatnio zmieniany: czwartek, 09 kwietnia 2015 16:03