[DUŻO ZDJĘĆ] Podsumowanie zimowiska w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni

​Zimowisko zorganizowane przez GOKSiR w Witoni w drugim tygodniu ferii cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców.


Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy, warsztaty plastyczne, bal karnawałowy, warsztaty teatralne z teatrem lalek „IGRASZKA", wspólne wypieki ciasteczek, taniec i śpiew! Oprócz ciekawych zajęć w GOKSiR, dzieci uczestniczyły również w wycieczkach: do Sali Zabaw Happy Park w Stróżewku oraz Papugarni Carmen w Łodzi. Dzieci miło spędzały czas, integrowały się, a także zdobywały nowe doświadczenia.


Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe zimowiska Radnym Gminy Witonia oraz firmie Polfarmex S.A. w Kutnie. Dziękujemy Urzędowi Gminy Witonia za nieodpłatne udostępnienie gminnego autobusu szkolnego. Dziękujemy za przekazane na zimowisko produkty/wyroby własne następującym firmom, przedsiębiorstwom i osobom prywatnym: Kellogg's w Kutnie, Zorina sp. z o. o. w Kutnie, Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Stanisław Katusza, Piekarnia Witonia Iwona Jędrzejczak Justyna Jędrzejczak s. c., Cukiernia Bajka Justyna Karolak w Topoli Królewskiej, Grecki Bogusław Młyn sp. j. w Topoli Królewskiej, Hurtowna Sardines w Kutnie, Hurtownia Śnieżka w Kutnie, Hurtownia Papiko w Łęczycy, Hurtownia Biuromax w Kutnie, Piotr Galent - hurtowania warzyw i owoców w Gozdkowie, Joanna Kaźmierczak – hurtowania owoców i warzyw w Leszczynku, Mariusz Studziński.

Zobacz także

WAŻNE: Straż pożarna znowu w Grabowie. P…

Marihuana, aborcje i likwidacja kościoła…

[ZDJĘCIA] Górnik znaczy Widzew. Wizyta m…

Przekazanie defibrylatora treningowego n…

[PILNE] Zwrot w sprawie wójta gminy Dasz…

Ilona Rafalska - "Kobieta w samorzą…

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podsta…

[ZDJĘCIA] Pożar w Witoni. Płonie budynek…

WAŻNE: Pożar w budynku mieszkalnym w Wit…

[ZDJĘCIA] Pokazy, konkursy i kolorowe st…

[ZDJĘCIA] XII Hubertus Łęczycki zainaugu…

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Wypadek w Witonii -…

Duże utrudnienia podczas XII Dnia Święte…

Już jutro XII Obchody Dnia Świętego Hube…

[ZDJĘCIA] W Witoni powstał Klub Seniora+

[WIDEO, ZDJĘCIA] "Razem prowadzimy …

[ZDJĘCIA] Październik miesiącem krwiodaw…

Ogromny pożar składowiska odpadów w Grab…