Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się

[DUŻO ZDJĘĆ] Podsumowanie zimowiska w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni

​Zimowisko zorganizowane przez GOKSiR w Witoni w drugim tygodniu ferii cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców.


Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy, warsztaty plastyczne, bal karnawałowy, warsztaty teatralne z teatrem lalek „IGRASZKA", wspólne wypieki ciasteczek, taniec i śpiew! Oprócz ciekawych zajęć w GOKSiR, dzieci uczestniczyły również w wycieczkach: do Sali Zabaw Happy Park w Stróżewku oraz Papugarni Carmen w Łodzi. Dzieci miło spędzały czas, integrowały się, a także zdobywały nowe doświadczenia.


Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe zimowiska Radnym Gminy Witonia oraz firmie Polfarmex S.A. w Kutnie. Dziękujemy Urzędowi Gminy Witonia za nieodpłatne udostępnienie gminnego autobusu szkolnego. Dziękujemy za przekazane na zimowisko produkty/wyroby własne następującym firmom, przedsiębiorstwom i osobom prywatnym: Kellogg's w Kutnie, Zorina sp. z o. o. w Kutnie, Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Stanisław Katusza, Piekarnia Witonia Iwona Jędrzejczak Justyna Jędrzejczak s. c., Cukiernia Bajka Justyna Karolak w Topoli Królewskiej, Grecki Bogusław Młyn sp. j. w Topoli Królewskiej, Hurtowna Sardines w Kutnie, Hurtownia Śnieżka w Kutnie, Hurtownia Papiko w Łęczycy, Hurtownia Biuromax w Kutnie, Piotr Galent - hurtowania warzyw i owoców w Gozdkowie, Joanna Kaźmierczak – hurtowania owoców i warzyw w Leszczynku, Mariusz Studziński.

Zobacz także

Przyjechali spod Łodzi i... ukradli rowe…

Co Andrzej Polan ugotuje łęczycanom?

Strażacy interweniowali w Piątku! W piek…

[UWAGA] OFERTA PRACY: Poszukiwana osoba …

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie ZSP …

[ZDJĘCIA] Pokazy karate, kolorowe stoisk…

[WIDEO] Zobacz, jak łęczycanie bawią się…

[ZDJĘCIA] Trwa XXV Powiatowa Majówka Zdr…

Rozkład jazdy piłkarskich drużyn z powia…

[WIDEO] Wypadek w Ksawerowie - zobacz fi…

Koszmarny wypadek w Ksawerowie. Dwa śmig…

[WIDEO] Zobacz film z obchodów Dnia Stra…

Seria pożarów w powiecie. Strażacy inter…

[ZDJĘCIA] Świętowali strażacy z powiatu …

W środę Dzień Dziecka w Grabowie. Jakie …

Zapraszamy na ciekawe warsztaty poświęco…

Gmina Piątek: Amfetamina w samochodzie. …

Kompletnie pijany mężczyzna jechał …