[DUŻO ZDJĘĆ] Podsumowanie zimowiska w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni

​Zimowisko zorganizowane przez GOKSiR w Witoni w drugim tygodniu ferii cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców.


Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy, warsztaty plastyczne, bal karnawałowy, warsztaty teatralne z teatrem lalek „IGRASZKA", wspólne wypieki ciasteczek, taniec i śpiew! Oprócz ciekawych zajęć w GOKSiR, dzieci uczestniczyły również w wycieczkach: do Sali Zabaw Happy Park w Stróżewku oraz Papugarni Carmen w Łodzi. Dzieci miło spędzały czas, integrowały się, a także zdobywały nowe doświadczenia.


Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe zimowiska Radnym Gminy Witonia oraz firmie Polfarmex S.A. w Kutnie. Dziękujemy Urzędowi Gminy Witonia za nieodpłatne udostępnienie gminnego autobusu szkolnego. Dziękujemy za przekazane na zimowisko produkty/wyroby własne następującym firmom, przedsiębiorstwom i osobom prywatnym: Kellogg's w Kutnie, Zorina sp. z o. o. w Kutnie, Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Stanisław Katusza, Piekarnia Witonia Iwona Jędrzejczak Justyna Jędrzejczak s. c., Cukiernia Bajka Justyna Karolak w Topoli Królewskiej, Grecki Bogusław Młyn sp. j. w Topoli Królewskiej, Hurtowna Sardines w Kutnie, Hurtownia Śnieżka w Kutnie, Hurtownia Papiko w Łęczycy, Hurtownia Biuromax w Kutnie, Piotr Galent - hurtowania warzyw i owoców w Gozdkowie, Joanna Kaźmierczak – hurtowania owoców i warzyw w Leszczynku, Mariusz Studziński.

Zobacz także

[DUŻO ZDJĘĆ] Ekumeniczne spotkanie „Cent…

[ZDJĘCIA] Łęczycanie uczcili pamięć Prez…

[ZDJĘCIA] Podróżnik Bartek Sabela spotka…

Kolejna drużyna Hurtapu powalczy o awans…

"Światełko do Nieba" dla Jurka…

Siódmoklasiści z „Czwórki” w redakcji DŁ…

Ekumeniczne spotkanie „Centrum Wielokult…

Nowa siedziba Prokuratury Rejonowej w Łę…

Poznaj zasady bezpiecznego zachowania si…

Dzieci i młodzież ze Świnic Warckich prz…

W niedzielę Msza Święta za Romana Dmowsk…

Łęczycanie także pożegnają Prezydenta Gd…

Z ostatniej chwili: W bloku czuć gaz. St…

[ZDJĘCIA] Czwórka grała z Jurkiem Owsiak…

Michał Jercha z najlepszym wynikiem w Po…

Rekordowa WOŚP w Łęczycy! Pobito rekord …

[WIDEO, ZDJĘCIA] Straż pożarna przy Domi…

Z ostatniej chwili: wyczuwalny zapach ga…