[DUŻO ZDJĘĆ] Podsumowanie zimowiska w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni

​Zimowisko zorganizowane przez GOKSiR w Witoni w drugim tygodniu ferii cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców.


Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy, warsztaty plastyczne, bal karnawałowy, warsztaty teatralne z teatrem lalek „IGRASZKA", wspólne wypieki ciasteczek, taniec i śpiew! Oprócz ciekawych zajęć w GOKSiR, dzieci uczestniczyły również w wycieczkach: do Sali Zabaw Happy Park w Stróżewku oraz Papugarni Carmen w Łodzi. Dzieci miło spędzały czas, integrowały się, a także zdobywały nowe doświadczenia.


Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe zimowiska Radnym Gminy Witonia oraz firmie Polfarmex S.A. w Kutnie. Dziękujemy Urzędowi Gminy Witonia za nieodpłatne udostępnienie gminnego autobusu szkolnego. Dziękujemy za przekazane na zimowisko produkty/wyroby własne następującym firmom, przedsiębiorstwom i osobom prywatnym: Kellogg's w Kutnie, Zorina sp. z o. o. w Kutnie, Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Stanisław Katusza, Piekarnia Witonia Iwona Jędrzejczak Justyna Jędrzejczak s. c., Cukiernia Bajka Justyna Karolak w Topoli Królewskiej, Grecki Bogusław Młyn sp. j. w Topoli Królewskiej, Hurtowna Sardines w Kutnie, Hurtownia Śnieżka w Kutnie, Hurtownia Papiko w Łęczycy, Hurtownia Biuromax w Kutnie, Piotr Galent - hurtowania warzyw i owoców w Gozdkowie, Joanna Kaźmierczak – hurtowania owoców i warzyw w Leszczynku, Mariusz Studziński.

Zobacz także

Pod patronatem ELE24: Zbliża się X Turni…

Złote Gody w Gminie Daszyna

Dożynki w Tumie i konkurs na najciekawie…

Pożar maszyny rolniczej w Łubnie. W akcj…

[ZDJĘCIA] Odbudują średniowieczne grodzi…

Wernisaż wystawy prac plastycznych stype…

Kontrabanda w powiecie łęczyckim. Zarekw…

Liczne zdarzenia drogowe w naszym powiec…

Nietrzeźwy weekend w naszym powiecie - u…

[ZDJĘCIA] Obchody 100-lecia OSP Nagórki

Kolejny wypadek w powiecie. Dwa rozbite …

Z ostatniej chwili: Wypadek na wylocie z…

Przekroczenie poziomu ozonu. Inspektor S…

Nadzwyczajny pojazd odwiedzi Łęczycę

Wkrótce konsultacje społeczne w sprawie …

[ZDJĘCIA] Mężczyzna na słupie w Jarochow…

Z ostatniej chwili: Desperat wchodzi na …

Już w najbliższą niedzielę w Piątku Konc…