Szok! Zakładał kominiarkę i masturbował się na oczach dzieci!

Dodane przez ELE24.net

We wtorek, 3 grudnia policjanci zatrzymali mężczyznę, który w celu zaspokojenia seksualnego prezentował małoletnim poniżej 15 roku życia inne czynności seksualne. 33-latek podejrzany o dwa takie przestępstwa wpadł po tym, jak miał zamiar dokonać kolejnego. Zgodnie z kodeksem karnym za tego typu czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z łęczyckiej komendy zostali zawiadomieni o dwóch przestępstwach na tle seksualnym, których sprawca miał dokonać na terenie Łęczycy.


- Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, nieznany mężczyzna w celu zaspokojenia seksualnego prezentował małoletnim poniżej 15 roku życia inne czynności seksualne. Pierwszego przestępstwa dokonał pod koniec października, a kolejnego w połowie listopada - relacjonuje asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP w Łęczycy.

Śledczy dysponowali jedynie opisem ubioru, gdyż sprawca podczas tych czynów zasłaniał twarz czapką zrobioną na wzór tzw. kominiarki. Traktując tę sprawę priorytetowo, kryminalni sprawdzali wszelkie informację, aby ustalić i zatrzymać mężczyznę. W rezultacie, 3 grudnia zatrzymali sprawcę, kiedy powrócił na miejsce przestępstwa. Wpadł w przygotowaną zasadzkę, a zdradziła go czapka-kominiarka. Dzięki determinacji śledczych tym razem nikt nie ucierpiał.


- Zatrzymanym okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Następnego dnia usłyszał dwa zarzuty dotyczące prezentowania małoletnim poniżej 15 roku życia czynności seksualnych. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia - dodaje asp. Mariusz Kowalski. - Podejrzany nie był wcześniej notowany za przestępstwa. Prokurator skierował wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie 33-latka.

Zobacz także

Kilkadziesiąt osób podjęło wyzwanie …

W niedzielę kolejne mecze Grabowskiej Li…

Trwają ferie zimowe w łęczyckiej bibliot…

Spotkanie z Podróżnikiem Marcinem Szymcz…

WAŻNE: Umowa na rozbudowę drogi krajowej…

ZAPROSZENIE: 14 lutego - Wieczorek Walen…

Za nami Posiedzenie Zarządu Powiatu Łęcz…

Kraksa na skrzyżowaniu ulic Ozorkowskiej…

Zbliża się kolejna akcja krwiodawstwa. K…

Wójt Gminy Daszyna Zbigniew Wojtera spot…

Policjanci skontrolowali Forda pod Witon…

W centrum Łęczycy powstaje nielegalne sk…

Policjanci rozbili kontrabandę w gminie …

[ZDJĘCIA] Radni Rady Gminy Łęczyca podję…

[ZDJĘCIA] Trwa Sesja Rady Gminy Łęczyca…

[ZDJĘCIA] Ruszyły ferie zimowe w Gminnym…

[ZDJĘCIA] Finał WOŚP w Przedszkolu nr 4 …

MKLA Łęczyca: Dobre wyniki juniorów