Zaloguj się
Dołączyli już do nas: ELE24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Świetne Mistrzostwa Polski w wykonaniu zawodników MKLA. Ewa Różańska z nowym rekordem Łęczycy!

Dodane przez MKLA Łęczyca

Świetnie spisali się lekkoatleci MKLA Łęczyca na odbywających się w Toruniu Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Ewa Różańska bezapelacyjnie, z metrową przewagą nad drugą w konkursie Barbarą Flisek ze Startu Otwock, zwyciężyła w konkursie pchnięcia kulą. Jej wynik [14.21 m.] to nowy rekord Łęczycy. Srebrny medal w skoku o tyczce juniorów zdobył Adrian Mikołajczyk [4.35 m]. Bliski zajęcia pozycji medalowej w tej samej konkurencji w konkursie juniorów młodszych był Krystian Nowakowski. Uplasował się on na czwartej pozycji z takim samym wynikiem [4.10 m.], jak brązowy medalista. O miejscach zadecydowała większa ilość zrzutek na niższych wysokościach. O medal otarł się czwarty w dziesięcioboju Paweł Rybarczyk. Szóste miejsce w skoku wzwyż juniorek przypadło Katarzynie Ignatowicz (158 cm). Adam Jaśkiewicz był siódmy w finale A w biegu na 60 metrów przez płotki (8.60 s).

Bardzo dobrze spisywali się także pozostali zawodnicy. Komplet wyników:
Martyna Tomes - trójskok - 10.37 m - 10 miejsce
Jakub Staniszewski - skok wzwyż juniorów młodszych - 186 cm - 8 miejsce
Kamil Zatyka - skok wzwyż juniorów młodszych - 181 cm - 10 miejsce

Bartosz Subocz - bieg na 600 metrów juniorów młodszych - 1.27.20 min - 10 miejsce