W Mazewie odbył się Półfinał Wojewódzki w tenisie stołowym

Dodane przez ELE24.net

W Szkole Podstawowej w Mazewie odbyły się półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w kategorii Igrzyska Dzieci. Organizatorem był nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Mazewie, Pan Krzysztof Lipczyński.


W kategorii dziewcząt startowało sześć reprezentacji szkół: Szkoła Podstawowa w Kadzidłowej, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Mazewie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu.


Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, na drugiej lokacie uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu, a na najniższym stopniu podium stanęły wspólnie Szkoła Podstawowa w Mazewie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim.

W kategorii chłopców startowało 6 reprezentacji szkół: Szkoła Podstawowa w Niemysłowie, Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach, Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Bełdowie, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu oraz Szkoła Podstawowa w Daszynie.


Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach, która wyprzedziła Szkołę Podstawową nr 8 w Zgierzu oraz Szkołę Podstawową w Bełdowie i Szkołę Podstawową w Daszynie.


Nagrody uczestnikom w postaci pamiątkowych dyplomów oraz kalendarzy powiatowych wręczy Dyrektor Szkoły w Mazewie, Pan Romuald Szmaja. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.


info: na podstawie Starostwa Powiatowego w Łęczycy

fot. Starostwo Powiatowe w Łęczycy

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Wielkie strzelanie w Kościelcu…

Podopieczni Przedszkola Nr 2 w Łęczycy k…

[ZDJĘCIA] Nowy sprzęt diagnostyczny traf…

[ZDJĘCIA] Dziewczynka z zapałkami w mura…

Włodarze samorządów z powiatu łęczyckieg…

Kiermasz świąteczny w DK już w najbliższ…

W weekend kolejna edycja Ogólnopolskiego…

[ZDJĘCIA] Święto Patrona Szkoły w "…

Ponad pół tony karmy dla łęczyckiego sch…

Przed nami Puchar Polski w Futsalu Kobie…

W Łęczycy odbyła się wigilia dla samotny…

Wycofują ze sklepów wino, bo zawierało s…

Zmarł Leszek Dryjer, miał 62 lata

Spotkanie członków TMZŁ w Ratuszu Miejsk…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Świąteczny lip dub gru…

[WIDEO] Za nami kolejne posiedzenie Konw…

Drużyna z ZSP Nr 1 w Łęczycy Wicemistrze…

[ZDJĘCIA] "Czwórka" znów najle…