Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się

Wyniki meczów piłkarskich drużyn z powiatu

Dodane przez ELE24.net
Za nami kolejny piłkarski weekend w Klasie A i B. Swoje mecze rozgrywały również drużyny z powiatu łęczyckiego. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami meczów lokalnych klubów!

Wicelider okazał się zbyt silny dla Victorii Grabów. Bzura pokonała gospodarzy 4:0, mimo że przyjechała na mecz bez choćby jednego rezerwowego. Pierwszą groźna sytuację miała Victoria. Niestety nie udało się jej sfinalizować, a Bzura popisała się wzorowym kontratakiem, który przyniósł jej gola. Kilka chwil później ozorkowianie podwyższyli prowadzenie. Tuż przed przerwą za faul przed polem karnym czerwoną kartką został ukarany Jedyński, a gola na 3:0 strzelił Ratajczyk. Mimo gry w osłabieniu przez całą drugą połowę, piłkarze z Grabowa dali sobie wbić tylko jednego gola, a mecz zakończył się wynikiem 0:4.

​Mecz w Dąbrowicach miał wyjątkowo szalony przebieg. LKS Świnice Warckie wyszedł na prowadzenie już w 3. minucie, za sprawą Stasiaka. W 14. minucie gospodarzom udało się wyrównać. Trafienie na 1:1 zanotował Bogusławski. Niestety, był to ostatni gol podopiecznych Mariusza Radke. Przed upływem pół godziny meczu sędzia Walczak pokazał czerwoną kartkę zawodnikowi Dąbrowianki. Niespełna dziesięć minut później kolejny zawodnik musiał opuścić boisko! Bezpośrednimi czerwonymi kartkami zostali ukarani Sobczak i Mikołajczyk, a Dąbrowianka musiała radzić sobie w dziewiątkę. Grając w przewadze świniczanie wyszli na prowadzenie jeszcze podczas pierwszej połowy. W 80. minucie przyjezdni prowadzili już trzema gola, a kolejną czerwoną kartką został ukarany Cieśliński. Grając w ośmioosobowym składzie Dąbrowianka nie dopuściła do straty kolejnego gola, a mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Kotan Ozorków pokonał Witoniankę Witonia 2:0 i wyprzedził ją w tabeli. Mecz obfitował w sytuacje bramkowe z obu stron boiska. Niestety Witonianka nie zdołała zdobyć choćby honorowego gola. Obie bramki dla ozorkowian zdobył Tomczak.

Malina Piątek uległa Victorii Rąbień, która zanotowała ósmy kolejny mecz bez porażki. Piątkowianie przegrali ​2:7, a oba gole dla gości zdobył Oterski.

Klasa A, grupa: Łódź III
Victoria Grabów - Bzura Ozorków 0:4 (0:3)
10' Ziemniak, 15' Łuczak, 45' Ratajczyk, 56' Karolak

Victoria: Wydrzyński, Bauer D. (80' Bauer H.), Bojanowski D., Bojanowski M. (70' Matuszewski), Borchon, Bojanowski S., Jedyński, Kaczyński (60' Niewiadomski), Pabin (85' Olczak), Pielesiak (50' Szewczyk), Sawicki
Ławka rezerwowych: Bauer H., Matuszewski, Niewiadomski, Olczak, Szewczyk

​Dąbrowianka Dąbrowice - LKS Świnice Warckie 1:4 (1:2)
14' Bogusławski, 3', 38' Stasiak, 59' Wawrzyniak, 80' Opas

LKS: Piszczałkowski, Balcerzak (70' Plicha), Florczak, Malinowski, Marciniak, Mielczarek, Opas, Stasiak D., Stasiak Z., Stefański, Wawrzyniak (87' Izydorczyk)
Ławka rezerwowych: Izydorczyk, Plicha

Witonianka Witonia - Kotan Ozorków 0:2 (0:1)
30', 65' Tomczak

Witonianka: Brzeziński, Szymczak M., Trzeszczyński, Bednarek, Lipczyński, Jujka A. (55' Kawka), Witak (80' Pijewski), Wojtczak (75' Kuleczka), Grochala (80' Lenartowski), Kubiak (55' Kurzyński), Szymczak T. (80' Olszewski)

Victoria Rąbień - Malina Piątek 7:2
Oterski (2)

Malina: Pałka, Gamrowski, Podstawski, Borecki, Dębski (Barylski T.), Lipka, Kasiński M. (Michalak), Barylski K., Fabisz, Oterski, Kasiński K.

Klasa B, grupa: Łódź III

Błękitni Ciosny - Iskra Góra Świętej Małgorzaty 3:3
74' Bednarek, 84' Szewczyk, 87' Oterski

Iskra: Mardofel, Jatczak, Jatczak, Brzozowski, Bartosik, Mardofel (57' Szewczyk), Oterski, Kubiak, Bednarek, Peda, Bartosik (67' Bąkowicz)

źródło zdjęcia: Facebook GLKS "Dąbrowianka" Dąbrowice

Przyjechali spod Łodzi i... ukradli rowe…