Dołączyli już do nas: ELE24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Wyniki meczów reprezentantów powiatu łęczyckiego

Dodane przez ELE24.net

Podczas minionego weekendu miała miejsce przedostatnia kolejka łódzkiej Klasy A, grupy III. Do końca dobiegły już rozgrywki łódzkiej Klasy B, grupy III, w której reprezentantem powiatu łęczyckiego jest Iskra Góra św. Małgorzaty.

Victoria Grabów podejmowała na własnym stadionie rezerwy KS Kutno. Niestety, gospodarze polegli 0:5 i wciąż pozostają bez zwycięstwa w lidze. Grabowianie przegrali już dziesiąty mecz w bieżącym sezonie. Tym razem lider nie dał szans ekipie z Grabowa i po pierwszej połowie wygrywał już 4:0. Gole strzelali Dębowski (2), Krzymieniewski i Maryniak. W drugiej połowie wynik spotkania ustalił Pokorski. Kutnianie pewnie zmierzają po tytuł Mistrza Jesieni.

Malina Piątek przegrała już piąty kolejny mecz. Tym razem katem piątkowian okazał się Magnat Sierpów, który jednocześnie przerwał swoją serię pięciu meczów bez zwycięstwa. Malina wciąż zajmuje dwunastą lokatę w stawce i od strefy spadkowej dzielą ją tylko trzy punkty. Pierwsza połowa wskazywała już na przewagę gospodarze. Wbili w tym czasie trzy gole. Strzelali Kuropatwa i Błażejewski (2). Goście zdobyli co prawda pierwszego gola w meczu, ale było to jedyne trafienie. Bramkę zdobył Kucharski. W drugiej połowie obie ekipy dołożyły jeszcze po jednym golu. Dla gospodarzy strzelił Twardowski, a dla Maliny Kasiński. Mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Świniczanie pokonali MKS Mianów 3:0. Pierwsza połowa zakończyła się dość bezpiecznym rezultatem 0:2. Gole strzelali: Stasiak i Opas Ł. W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze jednego gola. Zdobył go Mielczarek ustalając jednocześnie wynik spotkania. Gospodarze nie potrafili zrewanżować się żadnym golem. Nie pomogło nawet przeprowadzenie sześciu zmian w ich szeregach. LKS awansował w tabeli na dziewiąte miejsce.

Witonianka doznała niespodziewanej porażki z Bzurą Młogoszyn. Goście wbili witonianom aż siedem goli! Mecz zakończył się wynikiem 1:7. Gospodarze wciąż zajmują drugie miejsce w lidze, tuż za rezerwami czwartoligowca z Kutna. Przegrali w lidze dotychczas jedynie trzy spotkania, choć dwa z nich miały miejsce podczas dwóch ostatnich kolejek. Honorową bramkę dla Witonianki zdobył w 27. minucie Kuleczka. Była to bramka dająca remis na 1:1.

To już pewne, że Iskra Góra św. Małgorzaty "przezimuje" przerwę w rozgrywkach na ostatnim miejscu. Iskra przegrała już dziewiąty mecz. Tym razem uległa w "domu" Olimpii Oporów 0:2. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w 76. minucie.

Klasa A, grupa: Łódź III

Victoria Grabów - KS II Kutno 0:5 (0:4)

15', 42' Dębowski, 30' Krzymieniewski, 44' Maryniak, 63' Pokorski

Victoria: Godziński, Bojanowski D., Bojanowski M., Bojanowski S., Borchon, Cichocki, Cieślak, Jedyński, Pabin, Stańczyk, Szewczyk

Magnat Sierpów - Malina Piątek 4:2 (3:1)

24' Kuropatwa, 42', 45' Błażejewski, 75' Twardowski - 5' Kucharski, 86' Kasiński

Malina: Gołek P., Barylski K., Barylski T., Ciąpała, Dębski, Gołek Ł., Kasińsi, Kucharski, Oterski, Podstawski

MKS Mianów - LKS Świnice Warckie 0:3 (0:2)

23' Stasiak, 39' Opas, 71' Mielczarek

LKS: Piszczałkowski, Bednarek, Grubski, Malinowski, Mielczarek, Opas D., Opas Ł. (75' Marciniak), Opas M. (80' Matusia), Stasiak D., Stasiak Z., Stefański
Rezerwowi: Marciniak, Matusia

Witonianka Witonia - Bzura Młogoszyn 1:7 (1:3)
27' Kuleczka - 20', 37',58', 78' Smoczyński, 43' Świątkowski, 85' Piela, 89' Bączkowski

Witonianka: Brzeziński, Bednarek (60' Włodarczyk P.), Grochala, Kubiak (80' Włodarczyk J.), Kuleczka (65' Pijewski), Magnuski, Raj, Szymczak M., Szymczak T., Wieczorek (55' Jujka), Witak (66' Lenartowski)
Rezerwowi: Banasik, Jujka, Lenartowski, Pijewski, Włodarczyk P., Włodarczyk J.

Klasa B, grupa: Łódź III

Iskra Góra św. Małgorzaty - Olipmia Oporów 0:2 (0:0)
76', 90'+1 Zebrakiewicz

Iskra: Białkowski, Browarski (65' Andrzejczak), Gorący (55' Barylski), Grabarczyk (75' Kubiak), Jatczak Karol, Jatczak Krystian, Kolasa, Mardofel (75' Szczepaniak), Oborski (85' Oleski), Pałczyński, Tracz (90' Szydłowski)
Rezerwowi: Kubiak, Szydłowski, Andrzejczak, Barylski, Brzozowski, Oleski, Szczepaniak

​źródło zdjęcia: Łódzka Kwintesencja Futbolu, autor: Maciej Kwaśniak

Oddając krew, dzielisz się bezcennym dar…

II Liga Futsalu Województwa Łódzkiego. W…