Za nami 2. kolejka Grabowskiej Ligi Halowej

Dodane przez ELE24.net

Drugi dzień MARQS Grabowskiej Ligi Halowej za nami.

Od samego początku każdemu spotkaniu towarzyszyło mnóstwo emocji. Swoje pierwsze zwycięstwo odnieśli Młodzi Oldboye po zaciętym spotkaniu z Absolwentami. Mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla seniorów z Grabowa.

Drugie spotkanie to pierwsza mała niespodzianka w naszej lidze. Faworyzowana Victoria uległa drużynie Samych Swoich 6:10. Jedną z przyczyn porażki Grabowian na pewno był brak nominalnego bramkarza, ze względu na uraz.

Bez zwycięstwa po trzech spotkaniach pozostają Absolwenci, którzy w drugim dzisiejszym spotkaniu musieli uznać wyższość zespołu Black Tiger. Mecz zakończył się wynikiem 11:2 dla drużyny grającej w czarnych strojach.

Pogromcy Victorii, drużyna Samych Swoich w drugim swoim
spotkaniu przegrała z zespołem Gonzo 108. Zespół oparty o zawodników urodzonych po 2000 roku wygrał 6:3.

Parę minut po 13 do gry wkroczyli liderzy tabeli Ligi Halowej, drużyna Niezniszczalnych. Od samego początku zafundowała swoim zgromadzonej publiczności festiwal strzelecki i pewnie wygrali swoje spotkanie z Black Tiger 9:3.

Goniący lidera piłkarze z Witoni napotkali bardzo duży opór ze strony młodych piłkarzy z drużyny Gonzo 108. Do przerwy wynik na tablicy 4:4. Wydawało się, że zespół Witoni może nawet już dziś znaleźć swojego pogromcę, ale doświadczenie wzięło górę i to Witonianka zgarnia 3 pkt. Wynik 7:4.

Po swoje drugie, a łącznie czwarte zwycięstwo na parkiet w kolejnym spotkaniu wyszli zawodnicy Niezniszczalnych i drugi raz w lidze, zaaplikowali rywalom dwucyfrowy wynik. Dzisiejszą ofiarą drużyny pomarańczowych byli młodzi piłkarze Iskry. Ostateczny wymiar kary 13:2.

Ostatni mecz to dużo emocji, kary minutowe i walka o każdą piłkę. Zwyciężyło doświadczenie i pewność siebie drużyny z Witoni i pozostali nadal niepokonani. Witonianka-FC Somgorsi 11:7.

Dzisiejszy dzień to 106 bramek, co daję 13,25 bramki na mecz. Jeszcze więcej bramek niż tydzień temu, dodatkowo ich uroda jeszcze bardziej imponująca. Umiejętności techniczne jakie przy swoich bramkach zaprezentowali Dominik Bojanowski i Kamil Pokrzywiński wywołały aplauz na trybunach hali w Grabowie. Za tydzień emocji na pewno nie zabraknie i mamy nadzieję, że zobaczymy jeszcze piękniejsze bramki.

Źródło: Victoria Grabów

Czwarta kolejka Grabowskiej Ligi Halowej…

[ZDJĘCIA] Odtworzony Posterunek Policji …