Za nami kolejne mecze Grabowskiej Ligi Halowej. Już tylko dwie drużyny z kompletem punktów

Dodane przez ELE24.net

W miniony weekend rozegrano mecze 5 i 6 kolejki Grabowskiej Ligi Halowej. Dwie serie spotkań przyniosły mnóstwo emocji, kilkadziesiąt interwencji bramkarzy i aż 120 bramek w 10 spotkaniach.


Większość spotkań było bardzo wyrównana. O tym, że nie wolno lekceważyć żadnej drużyny przekonali się niepokonani liderzy FC Łęczyca, którzy mieli chwilę niepewności, gdy Płomień był bliski wyrównania stanu rywalizacji.


Szanse na wygranie całej Ligi stracili Młodzi Oldboye, którzy polegli podczas ciężkiego weekendu w spotkaniach z drużynami FC Łęczyca i Niezniszczalni. Dwie porażki sprawiły, że spadli oni na 4 pozycję, a na miejsce 3 awansował po dwóch zwycięstwach zespół Gonzo 108. Bezpośredni mecz obydwu drużyn może zdecydować która z nich zajmie miejsce numer 3 w Grabowskiej Lidze Halowej.


Ciekawie wygląda także klasyfikacja strzelców. Jeszcze dwie kolejki temu wydawało się, że Bogdan Pacałowski pewnie zgarnie nagrodę dla najlepszego strzelca, ale rozstrzelał się napastnik Błękitnych Ciosny Łukasz Kociszewski, któremu brakuje już tylko czterech bramek do lidera. Zobaczymy, kto na koniec rozgrywek będzie cieszył się ze statuetki i nagrody.


- Na kolejną kolejkę zapraszamy 19 stycznia. Kolejny tydzień jest wolnym od rozgrywek naszej ligi. Bądźcie z nami i obserwujecie nasz Fanpage, ponieważ już w tym tygodniu pojawią się dwa konkursy dla śledzących rozgrywki naszej ligi halowej - informują przedstawiciele Grabowskiej Ligi Halowej.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Konkursy, prezenty i uśmiech n…

Rekordowy bieg Mateusza Grabskiego w Tor…

[ZDJĘCIA] Wielkie serce podopiecznej Prz…

Lotnik bez punktów w Sieradzu. Wicelider…

[ZDJĘCIA] Trwają sportowe ferie z MKLA Ł…

Kilkadziesiąt osób podjęło wyzwanie …

W niedzielę kolejne mecze Grabowskiej Li…

Trwają ferie zimowe w łęczyckiej bibliot…

Spotkanie z Podróżnikiem Marcinem Szymcz…

WAŻNE: Umowa na rozbudowę drogi krajowej…

ZAPROSZENIE: 14 lutego - Wieczorek Walen…

Za nami Posiedzenie Zarządu Powiatu Łęcz…

Kraksa na skrzyżowaniu ulic Ozorkowskiej…

Zbliża się kolejna akcja krwiodawstwa. K…

Wójt Gminy Daszyna Zbigniew Wojtera spot…

Policjanci skontrolowali Forda pod Witon…

W centrum Łęczycy powstaje nielegalne sk…

Policjanci rozbili kontrabandę w gminie …