[ZDJĘCIA] Seniorska piłka wraca do Łęczycy. Górnik zremisował w pierwszym sparingu

Dodane przez ELE24.net

Po rocznej przerwie na boisko wróciła seniorska drużyna Górnika 1956 Łęczyca. W pierwszym meczu kontrolnym przed rozgrywkami łódzkiej Klasy B, grupy III łęczycanie zremisowali na własnym terenie z Victorią Bielawy 3:3.

Piłkarze Górnika 1956 Łęczyca przygotowują się do rozgrywek łódzkiej Klasy B, grupy III. Drużyna wraca na piłkarską mapę województwa łódzkiego po tym, jak wycofano ją z Klasy Okręgowej po sezonie 2017/18. Pierwszy sparingpartnerem łęczycan była Victoria Bielawy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3, choć gospodarze przegrywali już 0:3.

Szczególnie pierwsze 55. minut spotkania nie przebiegało po myśli Górnika, który dyrygowany był przez Michała Włodarczyka. Łęczycanie stracili trzy gole, a na początku drugiej części meczu zmarnowali rzut karny. Wprowadzeni w przerwie zawodnicy dodali jednak nowych sił Górnikowi, który zdołał odrobić straty, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele w drugiej połowie. Co ciekawe wynik mógłby być inny, ale gości dwukrotnie ratowała poprzeczka i raz słupek.

Zespół jest w trakcie kompletowania i już wkrótce powinniśmy poznać pełną kadrę, która powalczy o mistrzostwo łódzkiej Klasy B. Wkrótce na łamach ELE24 przeczytacie wywiad z Prezesem Górnika, Przemysławem Zielińskim oraz nowym trenerem, Michałem Włodarczykiem.

Poniżej zdjęcia z pierwszego sparingu, których autorem jest Martyna Kowalska.

[ZDJĘCIA] Pasowanie na Przedszkolaka w T…