[ZDJĘCIA] Tylko jeden set wygrany przez Lotnik. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz wygrywa w Łęczycy

Dodane przez ELE24.net

Czwartej porażki z rzędu doznali zawodnicy MMKS Lotnik Łęczyca. Beniaminek rozgrywek uległ we własnej hali zespołowi Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1:3.

Na początku pierwszego seta łęczycanie uzyskali kilkupunktową przewagę i wydawało się, że łatwo wygrają pierwszą partię. Niestety przez niewymuszone błędy podopieczni Roberta Łukasiewicza musieli gonić wynik, co udało się im bardzo dobrze i w końcowym rozrachunku zwyciężyli 25:22.

Drugi set to seria błędów gospodarzy. Lotnik miał problemy z ustabilizowaniem gry, co skrzętnie wykorzystali rywale, wygrywając 25:20.

Podrażnieni przegraną w drugim secie siatkarze Lotnika, na trzecią partię wyszli bojowo nastawieni, co przekładało się na zdobycze punktowe. W tym wyrównanym secie niemal do samego końca prowadzili gospodarze. Niestety sieradzanie złapali wiatr w żagle i wyszli na prowadzenie 24:23, a chwilę później, po błędzie łęczycan, zdobyli dwudziesty piąty punkt.

Podopieczni Roberta Łukasiewicza bardzo chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, jednak ponownie zabrakło im szczęścia i skuteczności. Sieradzanie w czwartej partii wygrali 25:22 i cały mecz 3:1.

MMKS Lotnik Łęczyca - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1:3 (25:22, 20:25, 23:25, 22:25)

14-latek okradł trzy miejsca w Łęczycy. …

Czas na pierwsze zwycięstwo! Lotnik Łęcz…