​[ZDJĘCIA] Piknik z zieloną klasą w SP nr 4

9 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy odbył się Piknik. W czasie imprezy miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich było oficjalne otwarcie zielonej klasy pod chmurką oraz podsumowanie Projektu z WFOŚ „ Łęczyca – zielona wyspa".


Była to okazja, by serdecznie podziękować osobom, bez których zaangażowania nie powstałoby to miejsce. W pierwszej kolejności dziękowaliśmy inicjatorce całego przedsięwzięcia pani Renacie Piotrowicz, która napisała projekt. To dzięki niemu mogliśmy zrealizować marzenie klasy pod chmurką. Wielkim gestem wsparli tę ideę rodzice, którzy swoją pracą i materiałem przyczynili się do ostatecznego efektu. A byli to: państwo Anna i Marek Wiktorscy, państwo Karolina I Damian Kacprzakowie, pan Marcin Kucharski, pan Krzysztof Wasilewski. Swoją pracę w sobotę zaoferowały panie: Elżbieta Zwierzyńska, Marzena Kowalska, Emilia Prusińska i pani Monika Antczak.


Naszą uroczystość uświetniła swoją obecnością pani burmistrz Monika Kilar-Błaszczyk, która wraz z panią Renatą Piotrowicz dokonały otwarcia zielonej klasy.


W ramach projektu uczniowie klas 3a i 3d zaprezentowali przedstawienie pod tytułem „Ziemia jest tylko jedna", wystawiono prace konkursowe „ Walczymy ze Smokiem-Smogiem" oraz „Dzień bez samochodu". W tym dniu zostały również przyznane nagrody w licznych konkursach, na opowiadanie ekologiczne, czytelniczy oraz „Ukwiecamy naszą szkołę".


Po części oficjalnej czekały na nas wyśmienite sałatki, koktajl truskawkowy, lemoniada przygotowane przez panie kucharki i kiełbasa z grilla pieczona przez pana Jana Kiendzierskiego oraz smakowite ciasta naszych mam.


Długo oczekiwanym elementem spotkania były przygotowane przez panie: Joannę Tomalak, Aleksandrę Chudzik, Beatę Szałwińską, Justynę Staniewską-Estal, Elżbietę Zwierzyńską, Małgorzatę Kaczyńską ciekawe konkurencje sportowe dla dzieci z klas I-III. Humory dopisywały i pogoda również sprzyjała. Nawet panie nauczycielki włączyły się do zawodów i miały wyśmienitą zabawę.


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zobacz także

[DUŻO ZDJĘĆ] Ekumeniczne spotkanie „Cent…

[ZDJĘCIA] Łęczycanie uczcili pamięć Prez…

[ZDJĘCIA] Podróżnik Bartek Sabela spotka…

Kolejna drużyna Hurtapu powalczy o awans…

"Światełko do Nieba" dla Jurka…

Siódmoklasiści z „Czwórki” w redakcji DŁ…

Ekumeniczne spotkanie „Centrum Wielokult…

Nowa siedziba Prokuratury Rejonowej w Łę…

Poznaj zasady bezpiecznego zachowania si…

Dzieci i młodzież ze Świnic Warckich prz…

W niedzielę Msza Święta za Romana Dmowsk…

Łęczycanie także pożegnają Prezydenta Gd…

Z ostatniej chwili: W bloku czuć gaz. St…

[ZDJĘCIA] Czwórka grała z Jurkiem Owsiak…

Michał Jercha z najlepszym wynikiem w Po…

Rekordowa WOŚP w Łęczycy! Pobito rekord …

[WIDEO, ZDJĘCIA] Straż pożarna przy Domi…

Z ostatniej chwili: wyczuwalny zapach ga…