​[ZDJĘCIA] Piknik z zieloną klasą w SP nr 4

9 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy odbył się Piknik. W czasie imprezy miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich było oficjalne otwarcie zielonej klasy pod chmurką oraz podsumowanie Projektu z WFOŚ „ Łęczyca – zielona wyspa".


Była to okazja, by serdecznie podziękować osobom, bez których zaangażowania nie powstałoby to miejsce. W pierwszej kolejności dziękowaliśmy inicjatorce całego przedsięwzięcia pani Renacie Piotrowicz, która napisała projekt. To dzięki niemu mogliśmy zrealizować marzenie klasy pod chmurką. Wielkim gestem wsparli tę ideę rodzice, którzy swoją pracą i materiałem przyczynili się do ostatecznego efektu. A byli to: państwo Anna i Marek Wiktorscy, państwo Karolina I Damian Kacprzakowie, pan Marcin Kucharski, pan Krzysztof Wasilewski. Swoją pracę w sobotę zaoferowały panie: Elżbieta Zwierzyńska, Marzena Kowalska, Emilia Prusińska i pani Monika Antczak.


Naszą uroczystość uświetniła swoją obecnością pani burmistrz Monika Kilar-Błaszczyk, która wraz z panią Renatą Piotrowicz dokonały otwarcia zielonej klasy.


W ramach projektu uczniowie klas 3a i 3d zaprezentowali przedstawienie pod tytułem „Ziemia jest tylko jedna", wystawiono prace konkursowe „ Walczymy ze Smokiem-Smogiem" oraz „Dzień bez samochodu". W tym dniu zostały również przyznane nagrody w licznych konkursach, na opowiadanie ekologiczne, czytelniczy oraz „Ukwiecamy naszą szkołę".


Po części oficjalnej czekały na nas wyśmienite sałatki, koktajl truskawkowy, lemoniada przygotowane przez panie kucharki i kiełbasa z grilla pieczona przez pana Jana Kiendzierskiego oraz smakowite ciasta naszych mam.


Długo oczekiwanym elementem spotkania były przygotowane przez panie: Joannę Tomalak, Aleksandrę Chudzik, Beatę Szałwińską, Justynę Staniewską-Estal, Elżbietę Zwierzyńską, Małgorzatę Kaczyńską ciekawe konkurencje sportowe dla dzieci z klas I-III. Humory dopisywały i pogoda również sprzyjała. Nawet panie nauczycielki włączyły się do zawodów i miały wyśmienitą zabawę.


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zobacz także

WAŻNE: Pożar hali w Grabowie. Cztery zas…

[WIDEO] Lipiński wzywa Kilar - Błaszczyk…

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowe…

Maraton Programowania w łęczyckiej …

„Architekci Niepodległej” w Łęczycy

WAŻNE: Straż pożarna znowu w Grabowie. P…

Marihuana, aborcje i likwidacja kościoła…

Dzień Edukacji Narodowej w ZSP Nr 1 w Łę…

[ZDJĘCIA] Górnik znaczy Widzew. Wizyta m…

Przekazanie defibrylatora treningowego n…

[PILNE] Zwrot w sprawie wójta gminy Dasz…

Ilona Rafalska - "Kobieta w samorzą…

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podsta…

[ZDJĘCIA] Pożar w Witoni. Płonie budynek…

WAŻNE: Pożar w budynku mieszkalnym w Wit…

[ZDJĘCIA] Pokazy, konkursy i kolorowe st…

[ZDJĘCIA] XII Hubertus Łęczycki zainaugu…

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Wypadek w Witonii -…