W Sługach odbyła się zabawa karnawałowa

"W karnawale, w karnawale
dzieci bawią się wspaniale,
w karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się."


Uczniowie naszej szkoły, dzieci z Oddziału Przedszkolnego, a także nasze najmłodsze 3- i 4-letnie pociechy, zakończyły I półrocze z "przytupem" - czyli zabawą karnawałową. Odbyła się ona poza terenem szkoły - w budynku OSP w Sługach.


Po dwutygodniowym feryjnym wypoczynku, pełni energii, wrażeń i pozytywnych emocji wrócili do szkoły. Dzięki zaangażowaniu rodziców mieli zorganizowaną zabawę, na którą niewątpliwie zasłużyli po ciężkiej pracy w I półroczu. Tego dnia towarzyszyło wszystkim wiele emocji i wrażeń. Przy dobrej muzyce, sali udekorowanej balonami i serpentynami oraz zabawach organizowanych przez animatorki nasi uczniowie świetnie się bawili.


Stroje - zwłaszcza "maluszków" były barwne, ciekawe i oryginalne. W sali nie brakowało księżniczek, policjantów, żołnierzy, pszczółek oraz innych baśniowych postaci. Humor dopisywał wszystkim, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy. Kolejka była długa, ale radość dzieci na widok efektów pracy pań malujących - wynagradzała oczekiwanie.


W czasie imprezy odbyło się wiele konkursów i zabaw. Nie obyło się bez "pociągu", który mknął po ogromnej sali i kto wie gdzie mógłby zakończyć swą drogę, gdyby nie pogoda za oknem... Z kolei w przeciąganie liny, zaangażowała się większość obecnych w sali, pomagali nawet rodzice i nauczyciele. Wszystko oczywiście w formie zabawy i "z przymrużeniem oka". Raz wygrywali jedni... raz drudzy.


Wszyscy bawili się znakomicie. Odbyły się również wspólne tańce z wychowawcami, które integrowały grupy klasowe. Rodzice zadbali o smaczny poczęstunek, za co Im bardzo dziękujemy. Tegoroczną zabawę karnawałową uznajemy za udaną. Wszyscy uczniowie naszej szkoły, od przedszkolaczka do ósmoklasisty, bawili się wspólnie i mamy nadzieję, że stanie się to naszą tradycją.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Straż pożarna interweniuje prz…

Spędź Dzień Kobiet z Gunners Security. P…

Młodzi piłkarze Magic Football Academy Ł…

Lotnik Łęczyca rozpoczyna walkę o utrzym…

Szok! Koronawirus w powiecie łęczyckim? …

Rozpoczyna się przebudowa drogi krajowej…

[ZDJĘCIA] Promocja książki Sylwestra Aug…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Bal Karnawałowy roztań…

Szok! Atak na kobietę w Łęczycy! Sprawcą…

Tragiczne wieści ze szpitala. Nie żyje W…

Drugie miejsce dla drużyny ze Szkoły Pod…

[ZDJĘCIA] Reprezentanci MKLA Łęczyca wyr…

"Fiesta bez końca, czyli rowerem pr…

„Kod do przyszłości” w łęczyckiej Biblio…

[ZDJĘCIA] Festiwal Nauki i Zabawy w …

Ogłoszenie 3 z 5: Jest praca! Animex pos…

Hurtap Łęczyca przegrał w finale Młodzie…

[ZDJĘCIA] Drużyny z gminy Ozorków rywali…