[ZDJĘCIA] Święto Niepodległości w Przedszkolu nr 2 w Łęczycy

Dodane przez ELE24.net

W tym roku, obchody Święta Niepodległości w naszym Przedszkolu nabrały szczególnie uroczystej oprawy. Budynek przedszkolny, jak co roku udekorowany został biało-czerwonymi elementami, gdzie dominowały barwy narodowe i symbole patriotyczne. Dzieci z wszystkich grup w strojach galowych, z dumą prezentowały przypięte biało-czerwone kotyliony.


Dzień Niepodległości 11 listopada to najważniejsze polskie święto narodowe, upamiętniające rocznicę odzyskania przez Naród Polski niepodległości. Dzieci z grupy najstarszej pod opieką swoich nauczycieli – Haliny Murawskiej i Agaty Owczarek - zaprezentowały montaż słowno-muzyczno-taneczny, w którym opowiedziały walkę narodu polskiego o wolność. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Przedszkolaki uroczyście odśpiewały cztery zwrotki hymnu. Recytatorskie i wokalne umiejętności przedszkolaków nagrodzone zostały gromkimi brawami, a także gestami wzruszenia, a ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent - doceniony przez P. Edwarda Banasika Sekretarza Miasta Łęczyca, który w słowach podziękowania - życzył wszystkim dzieciom dalszych sukcesów, uśmiechu i samych radosnych chwil.


Na zakończenie Dyrektor Przedszkola – Pani Wioletta Królak podziękowała dzieciom za piękny występ, oraz wszystkim pracownikom Przedszkola za ogromne zaangażowanie aby ten dzień był dla wszystkich wyjątkowy, zaś przybyłym Gościom za ich obecność oraz miłe słowa uznania.


info/foto: Przedszkole nr 2 w Łęczycy

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Burmistrz Łęczycy podziękował …

[UWAGA] Idealny pomysł na prezent Mikoła…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna edycja Powiato…

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Spotkanie z podróżnikiem Marcinem Szymcz…

Poznaliśmy nowego dyrektora Miejskiego O…

Uczeń I LO w Łęczycy nagrodzony przez St…

Szok! Zakładał kominiarkę i masturbował …

Od jutra duże zmiany w ustawie Prawo o r…

[ZDJĘCIA] Za nami „Mikołajkowa zbiórka k…

Kibice Widzewa Łódź znów ruszyli z pomoc…

Przed nami pierwszy Magiczny Turniej Mik…

Wypadek na Pocztowej w Łęczycy. Kobieta …

Kurs języka hiszpańskiego w ZSP Nr 1 w Ł…

[ZDJĘCIA] Wystartowała Grabowska Liga Ha…

Kacper Pałczyński zwycięzcą 44. Ogólnopo…

[ZDJĘCIA] Obchody 100-lecia PCK w Łęczyc…

Górnik 1956 Łęczyca brał udział w turnie…