AllePaznokcie w Łęczycy! Nowe miejsce dla kobiet już otwarte

Dodane przez ELE24.net

1 czerwca, w Łęczycy otworzył się nowy punkt. Choć istnieje zaledwie kilka dni, zdążył już wywołać spory zawrót głowy u niejednej przedstawicielki płci pięknej. I to zupełnie nieprzypadkowo.


Łęczycanki mają teraz możliwość nabycia wszelkich, profesjonalnych produktów do pielęgnacji paznokci oraz włosów, bez konieczności poszukiwań po różnych sklepach. Wszystko w jednym miejscu, z profesjonalnym doradztwem.


O AllePaznokcie rozmawiamy z Panią Agnieszką - właścicielką.


Skąd pomysł na otwarcie punktu dedykowanego produktom do stylizacji paznokci i włosów?


Zauważyliśmy pewną niszę, a konkretnie duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty dla kobiet, które pozwalają im zadbać o paznokcie, a także włosy na co dzień.


Nasze społeczeństwo coraz bardziej dba o detale. Kobiety chcą wyglądać przepięknie już nie tylko podczas konkretnych okazji, lecz każdego dnia - zarówno w pracy, jak i w domu.


Pierwszy punkt otworzyliśmy w Ozorkowie. Okazał się strzałem w dziesiątkę, szybko pozyskaliśmy grono stałych klientek. Teraz przyszedł czas na Łęczycę.


Co ciekawe, w naszym punkcie w Ozorkowie do tej pory pojawiały się klientki także z Łęczycy, które poszukiwały wysokiej jakości produktów do pielęgnacji. Dało nam to do myślenia, a w Łęczycy takiego punktu jeszcze nie było.


Do kogo kierowane są produkty?


Mamy w swojej ofercie bardzo dużo profesjonalnych produktów zarówno dla Pań, jako klientek indywidualnych, ale także dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Osoba, która odwiedzi nasz punkt, znajdzie szeroką ofertę produktów do stylizacji paznokci, produkty fryzjerskie, maseczki.


Są to produkty profesjonalne, stosowane przez najlepsze kosmetyczki w salonach, które u nas dostępne są także dla klienta indywidualnego. Właśnie z uwagi na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, wśród klientów mamy salony kosmetyczne, które korzystają z cen hurtowych.


Co jest flagowym produktem? Co wyjątkowego oferuje AllePaznokcie?


Z pewnością lakiery do paznokci. Mamy wyjątkową linię lakierów Molly Lac, na które jest po prostu szał. Ale również żele do przedłużania paznokci, akrylożele, pilniczki, bloczki. Wszystko, co jest potrzebne do pielęgnacji i przedłużania paznokci. I nie tylko - nawet kuferki dla stylistek, aby wszystko było uporządkowane.


W ofercie mamy szampony do włosów, które są zupełnie inne od tych, które możemy kupić w drogeriach. Mają inne składy, dzięki czemu włosy po stosowaniu ich są zupełnie inne w dotyku, bardziej odżywione. Zresztą używają ich dobre salony kosmetyczne, a to o czymś świadczy.


Produktami, z których bardzo zadowolone są nasze klientki są również akrylożele - nowość na rynku. Sprawdzają się rewelacyjnie, szczególnie w stosunku do innych firm, które też wypuściły podobne produkty. Pasty do stylizacji, nabłyszczacze do włosów, pudry unoszące włosy u nasady, żele, farby fryzjerskie oraz lakiery do włosów o dużych pojemnościach, w atrakcyjnych cenach - wyliczać mogę naprawdę długo [śmiech].


Wartym uwagi są także urządzenia do pielęgnacji paznokci - lampy UV, frezarki, lampy bezcieniowe dla kosmetyczek. Może to nabyć każdy klient i dbać o swoje paznokcie w domowym zaciszu.


Czy dbanie o paznokcie wiąże się ze znacznym wydatkiem?


Nie jest to duży koszt. Lampy zaczynają się od 80 złotych, dając oczekiwane rezultaty. Ponadto mamy też lakiery hybrydowe, które kryją już po pierwszej warstwie, długo utrzymują się - nawet do 30 dni. Pozwala to na oszczędność czasu i pieniędzy.


Szczególne pomysły na opanowanie łęczyckiego rynku…?


Mamy profesjonalne produkty, wysokiej jakości, co w połączeniu z szeroką ofertą odróżnia nas od konkurencji. Wszystko, czego oczekuje zarówno klient indywidualny jak i salon kosmetyczny, znajdzie u nas - w jednym miejscu. Tak naprawdę wszystko, do wyposażenia salonu kosmetycznego, nawet specjalne biurka.


Chciałabym zaznaczyć, iż dla naszych klientek planujemy przygotować specjalne paczki uzależnione od okazji i pory roku. W najbliższych dniach w naszej ofercie pojawią się m.in. paczki weselne, wakacyjne - w tym wakacyjne SOS. Będą w nich wybrane produkty, specjalnie przygotowane i dostosowane do potrzeb klienta. Ale o tym opowiem za kilka dni, gdy takie zestawy będą przygotowane. Z pewnością będzie to ciekawy temat do rozmowy.


Bez wątpienia. Tymczasem, życząc powodzenia, dziękuję za rozmowę.


Również dziękuję i do zobaczenia!


Alle Paznokcie

Łęczyca, ul. Kazimierza Odnowiciela

(dawne 18-Stycznia)

Zobacz na mapie:

Zobacz także

Wysyp firm specjalizujących się w uzyski…

W niedzielę Dzień Dawcy Szpiku w Górze Ś…

Strefa Płatnego Parkowania w centrum Łęc…

Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Po…

Zbliża się XXI Międzynarodowy Turniej Ry…

Za dwa tygodnie Dożynki Gminy Łęczyca. W…

[NOWE FAKTY] Groźny wypadek w Grabowie, …

[ZDJĘCIA] Wypadek na Kochanowskiego w Gr…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

[ZDJĘCIA] Wakacyjne warsztaty artystyczn…

Święto Wojska Polskiego – poznaj histori…

Akademia piłki nożnej z Wielkiej Brytani…

Szkolenie dla lekarzy, farmaceutów i pra…

Święto Kolorów i Festiwal Baniek Mydlany…

Portret Artura Braunera – wybitny produc…

[WIDEO + ZDJĘCIA] W Bratoszewicach odbył…

Poznaliśmy wykonawcę budowy Środowiskowe…