Boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy jeszcze w tym roku? Urząd Miejski ogłosił przetarg

Dodane przez ELE24.net
Na stronach Urzędu Miejskiego w Łęczycy pojawiła się o rozpoczęciu przetargu na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Obiekt ma powstać jeszcze w tym roku.

Do 31 października 2019 roku ma zakończyć się budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Przetarg w tej sprawie ogłosił Urząd Miejski w Łęczycy. Zadanie będzie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej.

Zakres prac w szczególności obejmuje: rozbiórkę istniejącego boiska asfaltowego (rozbiórkę istniejącego ogrodzenia od strony Stadionu Miejskiego, demontaż słupów oświetleniowych – w ilości 10 szt.), wykonanie podkładu z kruszyw i podbudowy mineralnej pod całą powierzchnią płyty boiska do piłki ręcznej, wykonanie betonowej podbudowy na podkładzie z kruszyw pod bieżnię, wykonanie nawierzchni poliuretanowej typu sandwich grubości 13-14mm pogrubianej w dół we wskazanym miejscu do 20mm, wykonanie na podbudowie z kruszyw koła betonowego w obręczy stalowej do pchnięcia kulą, wykonanie nawierzchni mineralnej rzutni do pchnięcia kulą oraz obrzeży betonowych z nakładkami elastycznymi na jej krawędziach, wykonanie zeskoczni do skoku w dal wraz z łapaczami piasku, montaż nowego ogrodzenia terenu od strony Stadionu, montaż wyposażenia sportowego boiska, montaż słupów oświetleniowych oraz słupów piłkochwytów, wykonanie piłkochwytów wyposażonych w furty, renowacja nawierzchni trawiastych terenu otaczającego wykonane urządzenia sportowe, zamontowanie elementów małej architektury (kosze na śmieci itp)., wycinkę dwóch drzew  –topola kanadyjska o śr. ok 2,2 m.

Oferty można nadsyłać do 25 kwietnia do godziny 10:00.

Zobacz także

Kolejny pożar trawy przy Henryka Sienkie…

Awanse na wyższe stanowiska służbowe w ł…

MMKS Lotnik Łęczyca przygotowuje się do …

Gmina Świnice Warckie: Policjanci zlikwi…

[WIDEO] Kolejny pożar suchej trawy. Przy…

Zaginął pies. Właściciele proszą o pomoc

WAŻNE: Śmiertelny wypadek w Miłosnej. Bu…

[ZDJĘCIA] Pożar domu w Karsznicach. Trz…

Masz talent muzyczny? Chcesz wystąpić pr…

Druga szansa dla projektu "Tum - pe…

[WIDEO, ZDJĘCIA] Koszmarny wypadek w Jac…

Wszystkie karty odsłonięte! Znamy pełny…

Z ostatniej chwili: Wypadek w Jackowie. …

Czarna seria na drogach powiatu łęczycki…

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pożar domu na Mickie…

Zmiany w obsadzie turnieju półfinałowego…

Z OSTATNIEJ CHWILI: pożar samochodu na z…

[AKTUALIZACJA] Pożar zagajnika w miejsco…