Boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy jeszcze w tym roku? Urząd Miejski ogłosił przetarg

Dodane przez ELE24.net
Na stronach Urzędu Miejskiego w Łęczycy pojawiła się o rozpoczęciu przetargu na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Obiekt ma powstać jeszcze w tym roku.

Do 31 października 2019 roku ma zakończyć się budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Przetarg w tej sprawie ogłosił Urząd Miejski w Łęczycy. Zadanie będzie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej.

Zakres prac w szczególności obejmuje: rozbiórkę istniejącego boiska asfaltowego (rozbiórkę istniejącego ogrodzenia od strony Stadionu Miejskiego, demontaż słupów oświetleniowych – w ilości 10 szt.), wykonanie podkładu z kruszyw i podbudowy mineralnej pod całą powierzchnią płyty boiska do piłki ręcznej, wykonanie betonowej podbudowy na podkładzie z kruszyw pod bieżnię, wykonanie nawierzchni poliuretanowej typu sandwich grubości 13-14mm pogrubianej w dół we wskazanym miejscu do 20mm, wykonanie na podbudowie z kruszyw koła betonowego w obręczy stalowej do pchnięcia kulą, wykonanie nawierzchni mineralnej rzutni do pchnięcia kulą oraz obrzeży betonowych z nakładkami elastycznymi na jej krawędziach, wykonanie zeskoczni do skoku w dal wraz z łapaczami piasku, montaż nowego ogrodzenia terenu od strony Stadionu, montaż wyposażenia sportowego boiska, montaż słupów oświetleniowych oraz słupów piłkochwytów, wykonanie piłkochwytów wyposażonych w furty, renowacja nawierzchni trawiastych terenu otaczającego wykonane urządzenia sportowe, zamontowanie elementów małej architektury (kosze na śmieci itp)., wycinkę dwóch drzew  –topola kanadyjska o śr. ok 2,2 m.

Oferty można nadsyłać do 25 kwietnia do godziny 10:00.

Zobacz także

[WIDEO, ZDJĘCIA] Procesja Bożego Ciała p…

Z OSTATNIEJ CHWILI: na autostradzie płon…

Łęczycki Klub Karate "Ippon": …

Mnóstwo atrakcji, koncerty i zabawy dla …

Pożar przy Belwederskiej. Na miejscu dwa…

Targi Rolne "W sercu Polski" j…

Jutro rusza Ogólnopolski Turniej Klasyfi…

Uczniowie "Logosa" zdawali egz…

Jakub Florczak z najlepszym wynikiem w P…

Strażacy nadal usuwają skutki ostatnich …

Zdobądź nową Odznakę Turystyczną "S…

[ZDJĘCIA] Kolejne maluchy trafiły do łęc…

Zbliża się wyścig kolarski „Solidarności…

[WIDEO] Zamordował 10-letnią dziewczynkę…

[ZDJĘCIA] Za nami XXI Przegląd Orkiestr …

Zbliżają się wakacje, policjanci edukują…

Pijany w sztok kierował auto, zatrzymali…

[ZDJĘCIA] „Radosna rodzina” świętuje w Ł…