[ZDJĘCIA] „Dobrze, że jesteście z nami” – Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Witoni

Już po raz dwudziesty piąty w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Kochani seniorzy wypełnili salę gimnastyczną po brzegi. Swą obecnością uświetnili także naszą uroczystość: Wójt Gminy Witonia – Pan Mirosław Włodarczyk, radni, dyrektorzy miejscowych instytucji, emerytowani nauczyciele.


Tradycyjnie już gromkie „Sto lat" oraz życzenia od Dyrektora szkoły – p. Urszuli Graczyk rozpoczęły spotkanie. Dla wyjątkowych gości przygotowano wspaniały, bogaty program artystyczny oraz słodki poczęstunek. Dzieci sześcioletnie z oddziału przedszkolnego przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe. Mali artyści z przedszkola oraz młodszych klas zaprezentowali radosne układy taneczne i piosenki.


Występy wokalne szkolnego chóru oraz naszych utalentowanych solistów rozweseliły i wzruszyły serca gości. Uczniowie zaprezentowali także swoje umiejętności recytatorskie. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny dowiodły nam, jak ważne są takie międzypokoleniowe spotkania.


Dziadkowie zawsze są gotowi wspomóc wnuczęta radą i ofiarować im swój czas. Zasługują na wielkie podziękowania po prostu za to, że są… Dlatego też jesteśmy wdzięczni wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i życzymy im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.


W organizację XXV Święta Babci i Dziadka zaangażowali się:

– wychowawcy i nauczyciele, którzy profesjonalne przygotowali występy artystyczne, dekoracje, kotyliony, szkolną gazetkę, zatroszczyli się o obsługę akustyczną i fotograficzną oraz sprawowali opiekę nad dziećmi i młodzieżą,

– rodzice, którzy zadbali o ciasta i obsługę seniorów,

– pracownicy administracji i obsługi, którzy przygotowali salę gimnastyczną i czuwali nad sprawnym przebiegiem uroczystości.


Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, który upłynął pod znakiem uśmiechów, wzruszeń i radości ze wspólnego świętowania.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Konkursy, prezenty i uśmiech n…

Rekordowy bieg Mateusza Grabskiego w Tor…

[ZDJĘCIA] Wielkie serce podopiecznej Prz…

Lotnik bez punktów w Sieradzu. Wicelider…

[ZDJĘCIA] Trwają sportowe ferie z MKLA Ł…

Kilkadziesiąt osób podjęło wyzwanie …

W niedzielę kolejne mecze Grabowskiej Li…

Trwają ferie zimowe w łęczyckiej bibliot…

Spotkanie z Podróżnikiem Marcinem Szymcz…

WAŻNE: Umowa na rozbudowę drogi krajowej…

ZAPROSZENIE: 14 lutego - Wieczorek Walen…

Za nami Posiedzenie Zarządu Powiatu Łęcz…

Kraksa na skrzyżowaniu ulic Ozorkowskiej…

Zbliża się kolejna akcja krwiodawstwa. K…

Wójt Gminy Daszyna Zbigniew Wojtera spot…

Policjanci skontrolowali Forda pod Witon…

W centrum Łęczycy powstaje nielegalne sk…

Policjanci rozbili kontrabandę w gminie …