Już jutro „Walentynki na lodowisku”!

Dodane przez ELE24.net

Spędź ostatni dzień karnawału z nami! Już jutro, 13 lutego, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na bajkowe przebranie oraz rywalizację taneczną. Czekamy na Was drodzy łęczycanie! Przyjdźcie razem ze swoimi połówkami. Jeśli ukochany bądź ukochana nie jeżdżą na łyżwach, zaproście ich do kibicowania, a sami weźcie udział w rywalizacji! Zawody rozpoczynamy o godzinie 16.00!


Konkurs taneczny

Uczestnicy wykonają prezentację tańca w trzech kategoriach: disco, hip-hop oraz taniec do muzyki filmowej. Jury oceniać będzie technikę taneczną, spójność i rytmiczność wykonywanego układu oraz opracowanie choreograficzne. Do tanecznej rywalizacji mogą przystąpić zakochane pary, zakochani, których połówki nie będą tańczyć, a także dzieci do 12 roku życia. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a laureaci I, II i III miejsca w każdej kategorii nagrody rzeczowe.


Konkurs na bajkowe przebranie

Celem konkursu na najciekawsze przebranie pt. „Kraina Bajek" jest obok popularyzowania literatury dziecięcej, integracja społeczności lokalnej oraz kształtowanie pomysłowości i kreatywności. Turniej odbędzie się w trzech kategoriach: dla dzieci do lat 12, dla młodzieży do lat 18 oraz dla dorosłych. Laureaci I, II i III miejsca w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe.


***

Warunkiem wzięcia udziału w obu konkursach jest przekazanie wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do 13 lutego 2018 roku do godziny 13.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w godz. 14.30-15.40 w dniu konkursu do przedstawiciela organizatora obecnego na lodowisku. Więcej informacji oraz karty zgłoszeń znaleźć można w Regulaminach załączonych poniżej. Organizatorem Konkursów jest Urząd Miejski w Łęczycy.

info: UM Łęczyca

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Łęczycanie uczcili pamięć Prez…

[ZDJĘCIA] Podróżnik Bartek Sabela spotka…

Kolejna drużyna Hurtapu powalczy o awans…

"Światełko do Nieba" dla Jurka…

Siódmoklasiści z „Czwórki” w redakcji DŁ…

Ekumeniczne spotkanie „Centrum Wielokult…

Nowa siedziba Prokuratury Rejonowej w Łę…

Poznaj zasady bezpiecznego zachowania si…

Dzieci i młodzież ze Świnic Warckich prz…

W niedzielę Msza Święta za Romana Dmowsk…

Łęczycanie także pożegnają Prezydenta Gd…

Z ostatniej chwili: W bloku czuć gaz. St…

[ZDJĘCIA] Czwórka grała z Jurkiem Owsiak…

Michał Jercha z najlepszym wynikiem w Po…

Rekordowa WOŚP w Łęczycy! Pobito rekord …

[WIDEO, ZDJĘCIA] Straż pożarna przy Domi…

Z ostatniej chwili: wyczuwalny zapach ga…

Ewa Różańska z Rekordem Okręgu Łódzkiego