Łęczycka licytacja podczas 28. finału WOŚP. Jakie gadżety będzie można zgarnąć?

Już w tę niedzielę (12 stycznia) w Domu Kultury odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas której zagramy wspólnie dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.


Nieodłącznym elementem Orkiestry są licytacje przedmiotów przekazywane przez mieszkańców i przedsiębiorców. W tym roku będzie różnorodnie i znajdzie się parę łakomych kąsków dla koneserów. Kilka z nich poniżej, ale to nie wszytko! Darczyńcy nadal zgłaszają się do Sztabu WOŚP przy Urzędzie Miejskim i przekazują kolejne przedmioty do wylicytowania.


Obrazy

Dom Kultury na tę okazję przekazał obraz Janusza Jankowskiego przedstawiający fragment łęczyckiej Starówki z Ratuszem.


Jeśli ktoś jednak gustuje w obrazach żywej natury, może podjąć się licytacji dzieła autorstwa Tomasza Kachelskiego pt. „Leśny potok" lub dzieła Beaty Puskarczyk o nazwie: „Kwiaty czerwone".


Wisienką na torcie jest obraz autorstwa Vico Calabro o wartości tysiąca złotych przekazany na tegoroczną licytację przez pana Adama Kowalczewskiego.

Vouchery

W ramach cywilizacyjnego postępu jedną z popularniejszych form prezentów są vouchery, którymi można obdarować kogoś bliskiego lub samemu sprawić sobie przyjemność. Aneta i Hanna Nawrockie na licytację przekazały voucher na sesję zdjęciową o wartości 150 zł.


Drugi voucher może okazać się gratką dla pań, bowiem wylicytować będzie można zabieg pielęgnacyjny na twarz z maską algową ufundowany przez Salon Piękności „Nowa ja".


Ostatni voucher z kolei może przypaść do gustu fanom podróży. Firma ochroniarska IDEA SECURITY GRUOP Grupa Karwaccy z Kłodawy, która czuwać będzie nad naszym bezpieczeństwem podczas finału, przekazała na licytację voucher na usługę wypożyczenia samochodu siedmioosobowego marki Skoda Kodiaq na dobę zatankowanego do pełna.


Gadżety, gadżety, gadżety

Każdy finał WOŚP to osobne wydarzenie zapadające w pamięci, którą warto również pielęgnować, a to za sprawą gadżetów. Jerzy Owsiak wraz z Fundacją WOŚP na łęczycki finał przekazali koszulki L, XL i 3XL z nadrukiem logo 28. Finału, kalendarz książkowy oraz kalendarz trójdzielny na 2020 rok, brelok, magnes, apteczkę oraz płytę Arki Noego z Przystanku Woodstock.


Nie zawiedli także podopieczni z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza" w Łęczycy, którzy przygotowali i przekazali pluszowe misie oraz pluszowe serca.


Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łęczycy przekazał koszulkę z autografami zawodników Wisły Płock oraz książkę o historii Klubu.


Licytacja przedmiotów będzie mieć miejsce w Domu Kultury o godzinie 19:15 podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Konkursy, prezenty i uśmiech n…

Rekordowy bieg Mateusza Grabskiego w Tor…

[ZDJĘCIA] Wielkie serce podopiecznej Prz…

Lotnik bez punktów w Sieradzu. Wicelider…

[ZDJĘCIA] Trwają sportowe ferie z MKLA Ł…

Kilkadziesiąt osób podjęło wyzwanie …

W niedzielę kolejne mecze Grabowskiej Li…

Trwają ferie zimowe w łęczyckiej bibliot…

Spotkanie z Podróżnikiem Marcinem Szymcz…

WAŻNE: Umowa na rozbudowę drogi krajowej…

ZAPROSZENIE: 14 lutego - Wieczorek Walen…

Za nami Posiedzenie Zarządu Powiatu Łęcz…

Kraksa na skrzyżowaniu ulic Ozorkowskiej…

Zbliża się kolejna akcja krwiodawstwa. K…

Wójt Gminy Daszyna Zbigniew Wojtera spot…

Policjanci skontrolowali Forda pod Witon…

W centrum Łęczycy powstaje nielegalne sk…

Policjanci rozbili kontrabandę w gminie …