Masz kredyt we frankach? Już ponad 60 osób zdecydowało się wyjść z kłopotów finansowych, wynikających z wadliwej umowy kredytowej

Dodane przez ELE24.net

Tydzień temu, w jednym z naszych artykułów opisywaliśmy sytuację, w której znalazły się osoby, które wiele lat temu postanowiły zaciągnąć kredyt w obcej walucie. Kuszące wówczas wydawały się warunki, na jakich można było zaciągnąć kredyt, oszczędzając przy tym znaczną ilość gotówki.


Dziś wiemy, że rozwiązanie, które miało być zbawienne, okazało się koszmarem, który w konsekwencji spowodował, iż całe rodziny stanęły przed obliczem spłacania kwot sięgających ponad dwukrotności zaciągniętego zobowiązania.


Po naszej zeszłotygodniowej publikacji, do kancelarii NIK Odszkodowania, zgłosiło się ponad 60 osób z województwa łódzkiego, które widząc perspektywę zakończenia finansowego dramatu, zdecydowały się walczyć o należne im pieniądze. Jak wyjaśnia nam nasz dzisiejszy rozmówca - Bartłomiej Noga, Dyrektor Regionalny NIK Odszkodowania, naprawdę jest o co.


Zaskoczony rosnącą liczbą osób zainteresowanych złożeniem pozwu z udziałem Waszej kancelarii?

Zaskoczeniem bym tego nie nazwał. Cieszę się, że do grona świadomych konsumentów dołączają kolejni klienci. Zainteresowanie jest co prawda duże, lecz to wciąż niewielki odsetek osób, które chcą wyjść na drogę sądową z bankiem.


Jak wspomniał tydzień temu podczas rozmowy Marcin Kaczmarek, dzięki wyrokom sądowym, zakończenie męki z kredytem przekraczającym niekiedy nasze możliwości finansowe, jest często prostsze niż nam się wydaje.


Dzięki znajomości przez naszą kancelarię wielu narzędzi i wyspecjalizowania w tego typu sprawach - konkretnie w walce o rzetelne i uczciwe podejście do umowy zawartej między kredytobiorcą a bankiem, za kilka bądź kilkanaście miesięcy, opierając się na wcześniejszych wyrokach, pozyskamy znaczne kwoty tytułem odszkodowania i ustabilizujemy wysokość miesięcznych zobowiązań w postaci raty o wysokości zgodnej z kursem waluty z dnia zaciągnięcia kredytu.


Dla wielu osób, z którymi rozmawiam początkowo telefonicznie, jest to dosłownie światło w tunelu i nadzieja na powrót do normalnego życia.


Nie przeraził nowych klientów proces sądowy, który ich czeka?

Powiem tak… w życiu przerażają nas rzeczy, których nie znamy. W naszej kancelarii, klient, który podpisuje z nami umowę, ma wszystko przejrzyście przedstawione - od A do Z.


Pokazujemy różne scenariusze przebiegu postępowania sądowego. Informujemy o kosztach oraz o etapach, z którymi przyjdzie zmierzyć się nam wspólnie na drodze do finalnego orzeczenia sądowego.


Zamiast przerażenia, podczas spotkania, widzę w oczach klientów wiarę i poczucie spokoju.


Ponad 60 osób w ciągu tygodnia, to naprawdę zdumiewająca liczba. Ile wniosków odpadło podczas pierwszej weryfikacji dokonywanej przez NIK Odszkodowania?

Tak naprawdę żaden. Mamy co do jednego sporą wątpliwość, dlatego też trafił do działu, w którym dokonywana jest szczegółowa analiza, prowadzona przez kilku prawników. Wszystko wskazuje jednak na to, że i w tym przypadku będziemy mogli skutecznie walczyć o odszkodowanie i obniżenie miesięcznych rat dla naszego klienta.


Czego należy życzyć kancelarii NIK Odszkodowania na najbliższe tygodnie?

Na pewno wzrostu świadomości klientów, którzy popadli w kłopoty z powodu zaciągniętego kredytu walutowego - szczególnie we frankach. Jak opowiedział w zeszłym tygodniu Marcin Kaczmarek, korzyści, które pojawiają się dzięki naszym instrumentom prawnym, pozwalają na tzw. odwrócenie karty w życiu i pozyskanie znacznych środków tytułem odszkodowania za niekorzystną umowę z bankiem.


Aby dowiedzieć się więcej, w jaki sposób kredytobiorcy, którzy zaciągnęli kilka lat temu kredyty we frankach mogą wyjść z kłopotów finansowych, polecam rozmowę z Marcinem. Doskonale wytłumaczył nasz sposób działania.


Dajmy sobie szansę. Możemy skutecznie wyjść z kłopotów i znów swobodnie funkcjonować w życiu, bez tego koszmarnego ciężaru, jaki zgotowały nam banki kilka lat temu.


Wystarczy do nas zadzwonić. Wyjaśnimy i załatwimy resztę.


Dziękuję za rozmowę.

Również dziękuję i… do zobaczenia za tydzień.

NIK Odszkodowania - Skontaktuj się:

Marcin Kaczmarek
Dyrektor Regionalny
tel. +48 605 244 393

Bartłomiej Noga
Dyrektor Regionalny
tel. +48 537 577 975


Przeczytaj także pierwszy artykuł na ten temat:

...

Masz kredyt we frankach? Nie musisz spłacać gigantycznych kwot do końca życia! Wyroki sądów wyciągają kredytobiorców z finansowego impasu - ELE24 - Wiadomości Łęczyca - Dołącz do największej łęczyckiej społeczności - ELE24 - Wiadomości Łęczyca

Kredyty frankowe wpędziły w depresję wielu z nas. Z pozoru korzystne warunki skusiły tysiące Polaków, do zaciągnięcia kredytu w obcej walucie. Szybko okazało się, że to, co miało być zbawienne podczas zakupu mieszkania lub innych nieruchomości, jest

Zobacz także

W niedzielę Dzień Dawcy Szpiku w Górze Ś…

Strefa Płatnego Parkowania w centrum Łęc…

Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Po…

Zbliża się XXI Międzynarodowy Turniej Ry…

Za dwa tygodnie Dożynki Gminy Łęczyca. W…

[NOWE FAKTY] Groźny wypadek w Grabowie, …

[ZDJĘCIA] Wypadek na Kochanowskiego w Gr…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

[ZDJĘCIA] Wakacyjne warsztaty artystyczn…

Święto Wojska Polskiego – poznaj histori…

Akademia piłki nożnej z Wielkiej Brytani…

Szkolenie dla lekarzy, farmaceutów i pra…

Święto Kolorów i Festiwal Baniek Mydlany…

Portret Artura Braunera – wybitny produc…

[WIDEO + ZDJĘCIA] W Bratoszewicach odbył…

Poznaliśmy wykonawcę budowy Środowiskowe…

Zbliża się XXI Międzynarodowy Turniej Ry…