[ZDJĘCIA] Moc atrakcji na Pikniku Rodzinnym "Czwórka dla Czterech Przedszkoli"

Dnia 20 września 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy został zorganizowany Piknik Rodzinny. Motywem przewodnim w tym roku było hasło: ,,Czwórka dla Czterech Przedszkoli". Atrybutami tegorocznej imprezy stały się wachlarze i kolorowe skarpetki. Organizatorzy zaprosili dzieci wraz z rodzicami na szereg różnego rodzaju atrakcji.


Początek imprezy uświetniły piękne pokazy artystyczne uczniów klas 1-5, układy taneczne uczennic z klasy 6c i z klas 7-8. Po występach dzieci mogły wykazać się podczas zmagań sportowych, takich jak: piłka nożna i piłka ręczna dla klas 6-8, tor przeszkód, rzucanie piłki do kosza, ,,Rybak", rzucanie piłeczkami do kolorowych butelek dla klas 1-3 i przedszkolaków.


Wiele radości przyniosło dzieciom malowanie twarzy, jednodniowych tatuaży, puszczanie baniek mydlanych oraz warsztaty plastyczne zorganizowane w ,,Pracowni pod chmurką". Również bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z eksperymentami chemicznymi i fizycznymi, a także z matematycznym łamigłówkami. Trzeba przyznać, że mamy mądrą i ciekawą świata młodzież.


Ale to nie wszystkie atrakcje…


Organizatorzy zadbali, aby dzieci mogły się wyszaleć na dmuchańcach i trampolinach oraz zrobić rundkę quadem lub na kucyku, a także wziąć udział w moto – foto.


Po wyczerpujących zabawach wszyscy mogli zregenerować siły w barze sałatkowym, przygotowanym przez klasę 7a oraz zjadając grochówkę i dania z grilla, przygotowane przez rodziców. Bardzo popularne były również pyszne ciasta domowego wypieku i herbatka serwowana na holu szkoły. Następnie dzieci brały udział w loterii fantowej, której towarzyszyły okrzyki radości i zadowolenia.


Wrześniowy piknik zakończył się występem grupy nauczycieli, losowaniem nagrody głównej oraz istnym festiwalem kolorów, które wystrzeliły i posypały się na głowy oraz ubrania rozkrzyczanych dzieciaków. To było wspaniałe przeżycie.


Piknik przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, którą wspólnie stworzyli: rodzice, dzieci, dyrektor szkoły, nauczyciele oraz wszyscy pozostali uczestnicy. Świadczy to o tym, że mieszkańcy Łęczycy pozytywnie odbierają taką formę integracji i spędzenia wolnego czasu. Wszyscy świetnie się bawili, a przecież o to chodzi, by świat radosnym był.


Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie i zorganizowanie imprezy oraz wszystkim sponsorom za wszelką formę wsparcia.


Zobacz zdjęcia:

Zobacz także

[ZDJĘCIA] "Medytacje nad talerzem…

UWAGA: Praca! Animex poszukuje pracownik…

[ZDJĘCIA] Za nami dziewiętnasty Turniej …

[ZDJĘCIA] Dzień otwarty w Przedszkolu nr…

"Dzień otwarty" w Szkole Podst…

Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Mini…

Odczyt "Zginął za Polskę", czy…

[ZDJĘCIA] Uczniowie „Czwórki” programują…

[WIDEO, ZDJĘCIA] W Szkole Podstawowej Nr…

Policjanci spotkali się z pracownikami b…

Stypendia Prezesa Rady Ministrów i Minis…

Jeszcze w tym roku w Łęczycy powstaną ko…

[AKTUALIZACJA] Czołowe zderzenie aut w K…

Ewa Różańska i Marek Szymański z kwalifi…

[AKTUALIZACJA] Wypadek pod Piątkiem, zde…

W piątek bezpłatne spotkanie dotyczące f…

Młodzi piłkarze Górnika 1956 Łęczyca naj…

Zbliża się muzyczny wieczór wybuchowy w …