[NOWE FAKTY] Groźny wypadek w Grabowie, jedna osoba trafiła do szpitala. Kierowca Skody był kompletnie pijany

Dodane przez ELE24.net

Do bardzo groźnego wypadku doszło w niedzielę, 18 sierpnia w Grabowie, gdzie samochód osobowy rozbił się o naczepę ciągnika. Poznaliśmy nowe informacje dotyczące zdarzenia.


Przypomnijmy, w niedzielę, 18 sierpnia po godzinie 21:00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku na ulicy Kochanowskiego w Grabowie. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe - Zespół Ratownictwa Medycznego, trzy zastępy straży pożarnej - dwa JRG Łęczyca i jeden OSP Grabów oraz policję.

Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że Skoda Fabia kombi, prowadzona przez 24-letniego mężczyznę, uderzyła w naczepę ciągnika. Poszkodowany został kierowca osobówki, który z lekkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.


Okazuje się, że 24-latek kierował pod wpływem alkoholu. Jak przekazał w rozmowie z ELE24, asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP w Łęczycy, mężczyzna miał blisko 3 promile! Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą łęczyccy policjanci.


Na czas akcji służb ratunkowych droga była całkowicie zablokowana. Jak poinformowali strażacy, ostatni zastęp do bazy powrócił kilkanaście minut przed godziną 1:00.


Zobacz zdjęcia z miejsca wypadku:

...

[ZDJĘCIA] Wypadek na Kochanowskiego w Grabowie. Roztrzaskany samochód, kierowca poszkodowany - ELE24 - Wiadomości Łęczyca - Dołącz do największej łęczyckiej społeczności - ELE24 - Wiadomości Łęczyca

Wszystkie służby ratunkowe pracują w Grabowie, gdzie doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku.W niedzielę, 18 sierpnia po godzinie 21:00 na ulicy Kochanowskiego w Grabowie doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Z bardzo wstępnych ustaleń

Zobacz także

Osiem goli przy Kaliskiej. Górnik lepszy…

Jutro piłkarskie święto w Łodzi! Widzew …

„Dzień bezpieczeństwa” w Szkole Podstawo…

Wspólny projekt Uzdrowiska Uniejów Park …

Akcja "prędkość" na drogach w …

[ZDJĘCIA] Szkoły z gminy Łęczyca mają no…

Zbliża się 11. Bieg Papieski im. św. Jan…

Niebezpiecznie pod Piątkiem. Samochód ro…

Dom Kultury w Łęczycy dołączył do 3. edy…

[ZDJĘCIA] Wysoka wygrana Kotana w Łęczyc…

[ZDJĘCIA] Duży pożar w Wyganowie. Straża…

Drużyny Górnika 1956 Łęczyca powalczą o …

[ZDJĘCIA] W Parku Miejskim trwa Piknik E…

Zbliża się kolejna edycja turnieju …

Już jutro Piknik Eko-Edukacyjny „Łęczyck…

Wyjątkowa budka telefoniczna i gra miejs…

Za nami Mistrzostwa Powiatu w Drużynowyc…

[ZDJĘCIA] "Czwórka" motywuje u…