[NOWY] Punkt Wysyłek Kurierskich w Łęczycy. Wyślij paczkę błyskawicznie i w najkorzystniejszej cenie

Dodane przez ELE24.net

Od niedawna w Łęczycy funkcjonuje nowy punkt - epaka. O tym, czym jest i jakie korzyści niesie dla łęczycan, rozmawiamy z Bartoszem Ciepłuchą, właścicielem łęczyckiej placówki.


Epaka - brzmi jak internetowe usługi związane z paczkami. Na czym konkretnie polega oferowana przez Was usługa?


Epaka to nowoczesna platforma wysyłkowa. Umożliwiamy wysyłkę paczek zarówno na terenie całego kraju jak i za granicę z jednego punktu. Klienci dostarczają do nas paczkę do wysyłki - w jedno miejsce, bez konieczności poszukiwania punktów nadania przesyłek w naszym mieście.


Po dostarczeniu do nas paczki, wybieramy najkorzystniejszego przewoźnika, tak, aby nasi klienci zapłacili za swoją przesyłkę jak najmniej.


Koszt jest uzależniony najczęściej od wagi i rozmiaru przesyłki. W jednym miejscu dobierzemy odpowiedniego przewoźnika.


Posiadamy w swojej ofercie praktycznie wszystkich krajowych przewoźników i wielu zagranicznych, dzięki czemu wysyłka paczki za granicę jest niezwykle prosta i relatywnie tania.


Praktycznie wszystkich, to znaczy jakich?


Klienci mogą wysłać przesyłkę z naszą pomocą między innymi najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, Geis, InPost, FedEx, Paczkomaty, DHL. Zawsze zapewniamy najkorzystniejsze warunki.


Ciągle poszerzamy naszą ofertę o możliwość wysyłki paczek nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Niedawno zrealizowaliśmy zamówienie - wysyłkę do Hiszpanii. Klientka była zdumiona, jak szybko dotarła przesyłka, płacąc za to niewielkie pieniądze.


Mieliśmy do tej pory kilka nietypowych przesyłek. Jeden z klientów wysłał z naszą pomocą olbrzymią tarczę do piły o średnicy ponad 100cm. Była też Pani, która wysłała dzięki naszym usługom kabinę prysznicową. Także są te typowe jak i niestandardowe zamówienia.


Tak naprawdę z każdym tygodniem liczba klientów, którzy do nas powracają zwiększa się.


Mieszkańcy przekonują się, jak łatwo, szybko i tanio mogą nadać swoją przesyłkę w jednym miejscu, wybierając najkorzystniejszą ofertę. Gdy ktoś raz spróbuje, pozostaje z nami na dłużej.


W jaki sposób można nadać przesyłkę z epaczką?


Wystarczy podejść lub podjechać do nas ze swoją przesyłką. Wybierzemy najkorzystniejszą ofertę, aby paczka dotarła szybko i za możliwie najniższą cenę.


Czy kosztuje to więcej niż dzwoniąc bezpośrednio do firmy kurierskiej?


Absolutnie nie. Często jest wręcz przeciwnie. Jak wspomniałem, cena uzależniona od kilku elementów, jak na przykład wagi, czy wielkości przesyłki. Niemal każda firma kurierska ma inne zasady i ceny. My znamy te uwarunkowania i bardzo szybko możemy sprawdzić, za pomocą którego przewoźnika będzie najkorzystniej wysłać paczkę.


O epaka.pl robi się coraz głośniej. W ciągu nieco ponad 30 minut było już kilka osób.


Faktycznie, klientów przybywa każdego dnia. I co najważniejsze - powracają. Szybko przekonują się, że warto. Wszystko mają w jednym miejscu i w najlepszej cenie.


Poza tym, przynosząc paczkę do nas, można od razu zakupić wszelkie elementy niezbędne do jej wysyłki. W ofercie mamy pudła, taśmy, folie, koperty bąbelkowe. Najlepiej jest po prostu przekonać się samemu.


Chciałbym, aby łęczycanie pamiętali, że za każdym razem, gdy chcą wysłać paczkę, wiedzą gdzie zrobić to najlepiej. Zapraszam do naszego punktu epaka.pl przy ulicy Belwederskiej 20A.

Zobacz także

Pakistan Zindabad, czyli niech żyje Paki…

Łęczyca na żywo w Łódzkich Wiadomościach…

[ZDJĘCIA] Pięć jednostek OSP gasiło …

[ZDJĘCIA] Dzień sportu na Orliku w Piątk…

W sobotę wyścigi Rowerowe „Jedziemy ślad…

[ZDJĘCIA] Gra miejska "Początki Nie…

Jutro bieg z okazji 100-lecia Niepodległ…

Pożar kamienicy przy Poznańskiej. Ewakua…

[ZDJĘCIA] Festyn z okazji 25-lecia istni…

Zbliża się Łęczycki Bieg z okazji 100 – …

[ZDJĘCIA] Uczniowie "Czwórki" …

Dobra forma lekkoatletów na mityngu w Ło…

Trwa drugi dzień Łęczycy w barwach jesie…

[ZDJĘCIA] Wernisaże wystaw i spektakl Ma…

Zbliżają się warsztaty kulinarne w ramac…

[ZDJĘCIA] Międzynarodowi goście na Placu…

Z ostatniej chwili: Wypadek na autostrad…

Już dzisiaj podsumowanie Międzynarodoweg…