Plac budowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Jeszcze w tym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

Dodane przez ELE24.net

Rozpoczęły się pierwsze prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego, które jeszcze w tym roku powstać ma przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy.


Do 31 października 2019 roku ma zakończyć się budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Zakres prac w szczególności obejmuje: rozbiórkę istniejącego boiska asfaltowego (rozbiórkę istniejącego ogrodzenia od strony Stadionu Miejskiego, demontaż słupów oświetleniowych – w ilości 10 szt.), wykonanie podkładu z kruszyw i podbudowy mineralnej pod całą powierzchnią płyty boiska do piłki ręcznej, wykonanie betonowej podbudowy na podkładzie z kruszyw pod bieżnię, wykonanie nawierzchni poliuretanowej typu sandwich grubości 13-14mm pogrubianej w dół we wskazanym miejscu do 20mm, wykonanie na podbudowie z kruszyw koła betonowego w obręczy stalowej do pchnięcia kulą, wykonanie nawierzchni mineralnej rzutni do pchnięcia kulą oraz obrzeży betonowych z nakładkami elastycznymi na jej krawędziach, wykonanie zeskoczni do skoku w dal wraz z łapaczami piasku, montaż nowego ogrodzenia terenu od strony Stadionu, montaż wyposażenia sportowego boiska, montaż słupów oświetleniowych oraz słupów piłkochwytów, wykonanie piłkochwytów wyposażonych w furty, renowacja nawierzchni trawiastych terenu otaczającego wykonane urządzenia sportowe, zamontowanie elementów małej architektury (kosze na śmieci itp)., wycinkę dwóch drzew – topola kanadyjska o śr. ok 2,2 m.

Zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy" wykona firma Zakład Instalacji Sanitarnych i CO Roboty Budowlane. Łączna wartość zadania wynosi 825 101,22 zł brutto.


fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łęczycy

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Kaskaderskie pokazy konne podc…

[ZDJĘCIA] Orzeł, sowy, sokoły i kondor. …

Brama do średniowiecza na Zamku w Łęczyc…

[ZDJĘCIA] Grupy rekonstrukcyjne, liczne …

[ZDJĘCIA] Lekkoatleci MKLA na ostatniej …

[ZDJĘCIA] Wicemarszałek Andrzej Górczyńs…

"Rycerze kontra Samuraje". Już…

Iskra Góra Św. Małgorzaty pierwszym rywa…

[ZDJĘCIA] Przerwano poszukiwania Marcina…

Już w niedzielę Dożynki Wojewódzkie w Wa…

Akademia piłki nożnej z Wielkiej Brytani…

Odbudowa piastowskiego grodu w Tumie cor…

WAŻNE: Trwają poszukiwania Marcina Gracz…

Poznaliśmy kadrę Górnika 1956 Łęczyca! S…

Jutro startuje XXI Międzynarodowy Turnie…

[ZDJĘCIA] Festiwal strzelecki przy Kalis…

Zbliża się kolejny Orlikowy Turniej Piłk…

Sara Darmach walczy o tytuł Miss Polski …