Plac budowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Jeszcze w tym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

Dodane przez ELE24.net

Rozpoczęły się pierwsze prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego, które jeszcze w tym roku powstać ma przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy.


Do 31 października 2019 roku ma zakończyć się budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Zakres prac w szczególności obejmuje: rozbiórkę istniejącego boiska asfaltowego (rozbiórkę istniejącego ogrodzenia od strony Stadionu Miejskiego, demontaż słupów oświetleniowych – w ilości 10 szt.), wykonanie podkładu z kruszyw i podbudowy mineralnej pod całą powierzchnią płyty boiska do piłki ręcznej, wykonanie betonowej podbudowy na podkładzie z kruszyw pod bieżnię, wykonanie nawierzchni poliuretanowej typu sandwich grubości 13-14mm pogrubianej w dół we wskazanym miejscu do 20mm, wykonanie na podbudowie z kruszyw koła betonowego w obręczy stalowej do pchnięcia kulą, wykonanie nawierzchni mineralnej rzutni do pchnięcia kulą oraz obrzeży betonowych z nakładkami elastycznymi na jej krawędziach, wykonanie zeskoczni do skoku w dal wraz z łapaczami piasku, montaż nowego ogrodzenia terenu od strony Stadionu, montaż wyposażenia sportowego boiska, montaż słupów oświetleniowych oraz słupów piłkochwytów, wykonanie piłkochwytów wyposażonych w furty, renowacja nawierzchni trawiastych terenu otaczającego wykonane urządzenia sportowe, zamontowanie elementów małej architektury (kosze na śmieci itp)., wycinkę dwóch drzew – topola kanadyjska o śr. ok 2,2 m.

Zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy" wykona firma Zakład Instalacji Sanitarnych i CO Roboty Budowlane. Łączna wartość zadania wynosi 825 101,22 zł brutto.


fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łęczycy

Zobacz także

WAŻNE: Umowa na rozbudowę drogi krajowej…

ZAPROSZENIE: 14 lutego - Wieczorek Walen…

Za nami Posiedzenie Zarządu Powiatu Łęcz…

Kraksa na skrzyżowaniu ulic Ozorkowskiej…

Zbliża się kolejna akcja krwiodawstwa. K…

Wójt Gminy Daszyna Zbigniew Wojtera spot…

Policjanci skontrolowali Forda pod Witon…

W centrum Łęczycy powstaje nielegalne sk…

Policjanci rozbili kontrabandę w gminie …

[ZDJĘCIA] Radni Rady Gminy Łęczyca podję…

[ZDJĘCIA] Trwa Sesja Rady Gminy Łęczyca…

[ZDJĘCIA] Ruszyły ferie zimowe w Gminnym…

[ZDJĘCIA] Finał WOŚP w Przedszkolu nr 4 …

MKLA Łęczyca: Dobre wyniki juniorów

[ZDJĘCIA] Nowa odsłona tradycyjnej zabaw…

[ZDJĘCIA] Dziesięć medali młodzików MKLA…

To już kolejna edycja Góry Grosza w Zesp…

[ZDJĘCIA] Przedszkolaki z "Jedynki…