Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się
Dołączyli już do nas: ELE24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Policjanci uderzyli w środowisko narkotykowe. 19-latek usłyszał zarzuty

Dodane przez ELE24.net

Kryminalni z łęczyckiej komendy zatrzymali 19-latka, który posiadał blisko 4 gramy haszyszu. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty.


Policjanci z Komendy w Łęczycy realizując działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań mogą znajdować się substancje psychotropowe. Podczas przeszukania lokalu 19 – letniego mieszkańca powiatu łęczyckiego, kryminalni potwierdzili wcześniejsze ustalenia, znajdując „dilerkę" z zawartością niewielkich kuleczek, o lepkiej konsystencji. Badanie przeprowadzone testerem wykazało, że zabezpieczona substancja to haszysz. Z zebranego materiału wynika, że nie tylko posiadał, a także udzielał on zabronione środki innym osobom.


11 stycznia 2018 roku 19 - latek usłyszał zarzuty posiadania oraz udostępniania zakazanych substancji. Pierwsze przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Za udzielanie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a w przypadku mniejszej wagi - do 2 lat.


info: KPP w Łęczycy

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia