Poseł Marek Matuszewski podczas zawodów Strongman w Zgierzu - Cieszę się, że takie wydarzenia organizowane są w naszym regionie

Dodane przez ELE24.net

Podczas niedzielnych zawodów Strongman w Zgierzu, wśród gości pojawił się Poseł na Sejm RP - Marek Matuszewski. Poseł od wielu lat jest mocno związany ze sportem.


- Cieszę się, że takie wydarzenia organizowane są w centralnej Polsce - mówił Matuszewski. To wielki zaszczyt, że tak wielu sportowców przyjechało rywalizować właśnie do nas. I głęboko liczę, że następne zawody odbędą się w historycznym mieście, jakim jest Łęczyca - dodaje poseł.


Matuszewski jest posłem od 2005 roku, wybranym z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Od czterech lat jest członkiem Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki w polskim parlamencie. Należy również do parlamentarnych zespołów sportowych, siatkówki, strażaków. Od 2015 roku, jest wiceprzewodniczącym Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmy Ekonomicznego. Aktywnie działa w Komisji Gospodarki i Rozwoju, a także komisji ds. Uni Europejskiej.


Jak zapowiada poseł, od lat dokłada wielu starań, aby centrum polski, stało się przyjaznym miejscem do organizowania imprez tego typu. - Mam takie marzenie, aby właśnie powiat zgierski i łęczycki, z którego przecież pochodzi moja żona, były doskonale kojarzone z dużymi wydarzeniami sportowymi. W końcu sport, to zdrowie i zależy mi na promocji wszelkich aktywności wśród społeczeństwa - mówi poseł Marek Matuszewski.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Wypadek na Kochanowskiego w Gr…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

Święto Wojska Polskiego – poznaj histori…

Akademia piłki nożnej z Wielkiej Brytani…

Szkolenie dla lekarzy, farmaceutów i pra…

Święto Kolorów i Festiwal Baniek Mydlany…

Portret Artura Braunera – wybitny produc…

[WIDEO + ZDJĘCIA] W Bratoszewicach odbył…

Poznaliśmy wykonawcę budowy Środowiskowe…

Zbliża się XXI Międzynarodowy Turniej Ry…

[WIDEO] Pożar domu w Wilczkowicach - zob…

Kilka minut dzieliło od tragedii - łęczy…

[ZDJĘCIA] Pożar domu w Wilczkowicach. Ws…

Już w najbliższy piątek w Piątku koncert…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…

Chwile grozy w Łęczycy - pijany 27-latek…

Kradzież w salonie samochodowym w Łęczyc…