Poseł Marek Matuszewski podczas zawodów Strongman w Zgierzu - Cieszę się, że takie wydarzenia organizowane są w naszym regionie

Dodane przez ELE24.net

Podczas niedzielnych zawodów Strongman w Zgierzu, wśród gości pojawił się Poseł na Sejm RP - Marek Matuszewski. Poseł od wielu lat jest mocno związany ze sportem.


- Cieszę się, że takie wydarzenia organizowane są w centralnej Polsce - mówił Matuszewski. To wielki zaszczyt, że tak wielu sportowców przyjechało rywalizować właśnie do nas. I głęboko liczę, że następne zawody odbędą się w historycznym mieście, jakim jest Łęczyca - dodaje poseł.


Matuszewski jest posłem od 2005 roku, wybranym z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Od czterech lat jest członkiem Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki w polskim parlamencie. Należy również do parlamentarnych zespołów sportowych, siatkówki, strażaków. Od 2015 roku, jest wiceprzewodniczącym Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmy Ekonomicznego. Aktywnie działa w Komisji Gospodarki i Rozwoju, a także komisji ds. Uni Europejskiej.


Jak zapowiada poseł, od lat dokłada wielu starań, aby centrum polski, stało się przyjaznym miejscem do organizowania imprez tego typu. - Mam takie marzenie, aby właśnie powiat zgierski i łęczycki, z którego przecież pochodzi moja żona, były doskonale kojarzone z dużymi wydarzeniami sportowymi. W końcu sport, to zdrowie i zależy mi na promocji wszelkich aktywności wśród społeczeństwa - mówi poseł Marek Matuszewski.

Zobacz także

Jutro druga kolejka Grabowskiej Ligi Hal…

[ZDJĘCIA] Niska temperatura i deszcz im …

[ZDJĘCIA] Wesołe Mikołajki w Przedszkolu…

Sukcesy uczniów Łęczyckiej "Czwórki…

Lotnik Łęczyca wraca do hali "Czwór…

[ZDJĘCIA] Hala logistyczna w Zakładzie K…

[ZDJĘCIA] Starosta Łęczycki wręczył upom…

Wysokie wyniki sportowe zawodników z łęc…

Za tydzień projekcja filmu niemego z muz…

Wigilia firmowa lub samorządowa? Restaur…

Już jutro WIRTUOZ w łęczyckim Domu Kultu…

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymanyc…

[ZDJĘCIA] Burmistrz Łęczycy podziękował …

[UWAGA] Idealny pomysł na prezent Mikoła…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna edycja Powiato…

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Spotkanie z podróżnikiem Marcinem Szymcz…

Poznaliśmy nowego dyrektora Miejskiego O…