Powiatowe eliminacje konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Dodane przez ELE24.net

Na terenie powiatu łęczyckiego rozegrały się powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Do rywalizacji stanęli uczniowie Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej oraz Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku. Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasz powiat w finale wojewódzkim.


12 marca 2019 roku na terenie szkoły im. Jadwigi Grodzkiej odbyły się powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Celem tego wydarzenia jest popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa, utrwalanie zdobytej wiedzy z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa i porządku publicznego, przybliżenie zawodnikom procedury rekrutacji do pracy w mundurze oraz propagowanie zasad fair-play podczas rywalizacji sportowej. Nad przebiegiem konkursu czuwała czteroosobowa komisja na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Łęczycy mł. insp. Zbigniewem Gruszczyńskim.


Czteroosobowe drużyny rywalizację rozpoczęły od pokonania toru przeszkód, który był rozgrywany w formie sztafety, następnie przystąpiły od rozwiązania testu składającego się z 30 pytań z zakresu wiedzy o społeczeństwie i bezpieczeństwie.


Eliminacje powiatowe wygrała drużyna Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku. Gratulujemy zwycięskiej drużynie i życzymy jak najlepszych wyników w finale wojewódzkim.


info: KPP w Łęczycy

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Wypadek w Witoni. Samochód o c…

Pożar w bloku przy Konopnickiej. To łęcz…

Szok! Mężczyzna chciał skoczyć z wiadukt…

Łęczycanki walczą o tytuł Miss Internetu…

Porozmawiaj z policjantami o bezpieczeńs…

Trwa rekrutacja do Policealnej Szkoły …

[ZDJĘCIA] Za Duchem Kopernika i zapachem…

[ZDJĘCIA] Rozdano strażackie Oskary. Wśr…

[ZDJĘCIA] Z ostatniej chwili: Próba samo…

AKTUALIZACJA: porzucony samochód na środ…

Z ostatniej chwili: Alarm w bloku przy K…

Adam Jabłoński finalistą Wojewódzkiego K…

Noc Muzeów z łęczycka policją

MKLA Łęczyca: Dobra forma miotaczy

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Renault wypadło z d…

Sukces Darii Zdziarskiej w ogólnopolskim…

[ZDJĘCIA] Wypadek na A2. Samochód uderzy…

UWAGA na oszustów! Udają pośredników szy…