Powiatowe eliminacje konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Dodane przez ELE24.net

Na terenie powiatu łęczyckiego rozegrały się powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Do rywalizacji stanęli uczniowie Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej oraz Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku. Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasz powiat w finale wojewódzkim.


12 marca 2019 roku na terenie szkoły im. Jadwigi Grodzkiej odbyły się powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Celem tego wydarzenia jest popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa, utrwalanie zdobytej wiedzy z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa i porządku publicznego, przybliżenie zawodnikom procedury rekrutacji do pracy w mundurze oraz propagowanie zasad fair-play podczas rywalizacji sportowej. Nad przebiegiem konkursu czuwała czteroosobowa komisja na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Łęczycy mł. insp. Zbigniewem Gruszczyńskim.


Czteroosobowe drużyny rywalizację rozpoczęły od pokonania toru przeszkód, który był rozgrywany w formie sztafety, następnie przystąpiły od rozwiązania testu składającego się z 30 pytań z zakresu wiedzy o społeczeństwie i bezpieczeństwie.


Eliminacje powiatowe wygrała drużyna Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku. Gratulujemy zwycięskiej drużynie i życzymy jak najlepszych wyników w finale wojewódzkim.


info: KPP w Łęczycy

Zobacz także

[DUŻO ZDJĘĆ] Za nami Ogólnopolski Dzień …

[ZDJĘCIA] Za nami XI Łęczyckie Mistrzost…

[ZDJĘCIA] I Liga Futsalu: LZS Bojano wyg…

Nowe instrumenty dla orkiestry dętej OSP…

[ZDJĘCIA] Niebezpieczny wypadek w Ostrów…

Z ostatniej chwili: Wypadek w Ostrówku, …

Ogólnopolski Dzień Sołtysa w Łowiczu. Go…

Od roku ukrywał się przed policją. 41-la…

[WIDEO] Łoś towarzyszył kierowcy na drod…

Podtrzymać dobrą passę i zrewanżować się…

[WIDEO i ZDJĘCIA] Wypadek na autostradzi…

Z OSTATNIEJ CHWILI: wypadek na autostrad…

Dwa wypadki w gminie Grabów. Dwie osoby …

Kwalifikacja wojskowa w 2019 roku. Spraw…

Z OSTATNIEJ CHWILI: wypadek w Odechowie…

Rajd "Powitanie Wiosny na Ziemi Łęc…

WAŻNE: Poważny wypadek w Kadzidłowej. Os…

Rekordowa WOŚP w Łęczycy. Dzisiaj wręczo…