Stadion Miejski zamknięty, bo nie ma go kto pilnować?! "Co tam jest do pilnowania?"

Dodane przez ELE24.net

Powrócił temat Stadionu Miejskiego w Łęczycy. Tym razem w kontekście korzystania z niego przez mieszkańców naszego miasta. Stadion Miejski, jak sama nazwa wskazuje, powinien być dostępny dla łęczycan, prawda? Niestety jest inaczej!


Wczoraj w mediach społecznościowych pojawił się wymowny post z filmem oraz komentarzem dotyczący Stadionu Miejskiego w Łęczycy. Maciej Kiendzierski, łęczycki lekkoatleta, chciał skorzystać z obiektu w celu przeprowadzenia osobistego treningu. Mimo, że wiszący na tablicy ogłoszeń regulamin Stadionu Miejskiego w Łęczycy mówi, że obiekt jest czynny w dni powszednie codziennie od godziny 7:00 do godziny 20:00, a w soboty i niedziele w godzinach uzgodnionych z administratorem, odbił się jednak od zamkniętych bram.


- Godzina 10 rano, Stadion Miejski zamknięty. Niestety mieszkańcy Królewskiego Miasta nie mogą korzystać ze "stadionu", o ile można nazwać to stadionem - grzmiał wściekły Kiendzierski. - Z tego, co się dowiedziałem, stadion jest zamknięty, bo nie ma kto go pilnować. Tylko co tam jest do pilnowania?


Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Łęczycy. Cały czas czekamy na odpowiedź. Gdy tylko ją otrzymamy, od razu przekażemy ją Państwu.


fot. UM Łęczyca


Odpowiedź UM Łęczyca:

...

Stadion Miejski w Łęczycy w końcu będzie otwarty dla mieszkańców? "Prosimy o cierpliwość w tym temacie" - ELE24 - Wiadomości Łęczyca - Dołącz do największej łęczyckiej społeczności - ELE24 - Wiadomości Łęczyca

W miniony wtorek (8 stycznia) na łamach naszego portalu pojawiła się publikacja dotycząca zamkniętego dla łęczycan Stadionu Miejskiego (TUTAJ). Głos w tej sprawie zabrali także przedstawiciele Urzędu Miejskiego.Przypomnijmy, w mediach społecznościowy

Zobacz także

[DUŻO ZDJĘĆ] Ekumeniczne spotkanie „Cent…

[ZDJĘCIA] Łęczycanie uczcili pamięć Prez…

[ZDJĘCIA] Podróżnik Bartek Sabela spotka…

Kolejna drużyna Hurtapu powalczy o awans…

"Światełko do Nieba" dla Jurka…

Siódmoklasiści z „Czwórki” w redakcji DŁ…

Ekumeniczne spotkanie „Centrum Wielokult…

Nowa siedziba Prokuratury Rejonowej w Łę…

Poznaj zasady bezpiecznego zachowania si…

Dzieci i młodzież ze Świnic Warckich prz…

W niedzielę Msza Święta za Romana Dmowsk…

Łęczycanie także pożegnają Prezydenta Gd…

Z ostatniej chwili: W bloku czuć gaz. St…

[ZDJĘCIA] Czwórka grała z Jurkiem Owsiak…

Michał Jercha z najlepszym wynikiem w Po…

Rekordowa WOŚP w Łęczycy! Pobito rekord …

[WIDEO, ZDJĘCIA] Straż pożarna przy Domi…

Z ostatniej chwili: wyczuwalny zapach ga…