Stadion Miejski zamknięty, bo nie ma go kto pilnować?! "Co tam jest do pilnowania?"

Dodane przez ELE24.net

Powrócił temat Stadionu Miejskiego w Łęczycy. Tym razem w kontekście korzystania z niego przez mieszkańców naszego miasta. Stadion Miejski, jak sama nazwa wskazuje, powinien być dostępny dla łęczycan, prawda? Niestety jest inaczej!


Wczoraj w mediach społecznościowych pojawił się wymowny post z filmem oraz komentarzem dotyczący Stadionu Miejskiego w Łęczycy. Maciej Kiendzierski, łęczycki lekkoatleta, chciał skorzystać z obiektu w celu przeprowadzenia osobistego treningu. Mimo, że wiszący na tablicy ogłoszeń regulamin Stadionu Miejskiego w Łęczycy mówi, że obiekt jest czynny w dni powszednie codziennie od godziny 7:00 do godziny 20:00, a w soboty i niedziele w godzinach uzgodnionych z administratorem, odbił się jednak od zamkniętych bram.


- Godzina 10 rano, Stadion Miejski zamknięty. Niestety mieszkańcy Królewskiego Miasta nie mogą korzystać ze "stadionu", o ile można nazwać to stadionem - grzmiał wściekły Kiendzierski. - Z tego, co się dowiedziałem, stadion jest zamknięty, bo nie ma kto go pilnować. Tylko co tam jest do pilnowania?


Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Łęczycy. Cały czas czekamy na odpowiedź. Gdy tylko ją otrzymamy, od razu przekażemy ją Państwu.


fot. UM Łęczyca


Odpowiedź UM Łęczyca:

...

Stadion Miejski w Łęczycy w końcu będzie otwarty dla mieszkańców? "Prosimy o cierpliwość w tym temacie" - ELE24 - Wiadomości Łęczyca - Dołącz do największej łęczyckiej społeczności - ELE24 - Wiadomości Łęczyca

W miniony wtorek (8 stycznia) na łamach naszego portalu pojawiła się publikacja dotycząca zamkniętego dla łęczycan Stadionu Miejskiego (TUTAJ). Głos w tej sprawie zabrali także przedstawiciele Urzędu Miejskiego.Przypomnijmy, w mediach społecznościowy

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Pierwszy dzień turnieju finało…

Lekko, łatwo i przyjemnie. MMKS Lotnik Ł…

Z ostatniej chwili: Wypadek na autostrad…

Zdarzenie w Orszewicach. Kierująca cięża…

[ZDJĘCIA] Spotkanie z Kubą Kucharskim - …

Anna Kordysiewicz z SP nr 3 w Łęczycy la…

Plaga nietrzeźwych kierowców. "W ni…

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego

Zderzenie dwóch pojazdów w Woli Świnieck…

Aktywny Samorząd w 2019 roku

MMKS Lotnik Łęczyca walczy o awans do 2…

[ZDJĘCIA] Wiosenny Dzień Przedsiębiorczo…

"Dzień Wagarowicza" z łęczycką…

[WIDEO, ZDJĘCIA] Dariusz Joński walczy o…

AKTUALIZACJA: zderzenie trzech samochodó…

Z OSTATNIEJ CHWILI: wypadek na A1. Trzy …

[ZDJĘCIA] Eliminacje Gminne Konkursu Rec…

Zagraj w bibliotece! Spotkanie już w pią…