Stadion Miejski zamknięty, bo nie ma go kto pilnować?! "Co tam jest do pilnowania?"

Dodane przez ELE24.net

Powrócił temat Stadionu Miejskiego w Łęczycy. Tym razem w kontekście korzystania z niego przez mieszkańców naszego miasta. Stadion Miejski, jak sama nazwa wskazuje, powinien być dostępny dla łęczycan, prawda? Niestety jest inaczej!


Wczoraj w mediach społecznościowych pojawił się wymowny post z filmem oraz komentarzem dotyczący Stadionu Miejskiego w Łęczycy. Maciej Kiendzierski, łęczycki lekkoatleta, chciał skorzystać z obiektu w celu przeprowadzenia osobistego treningu. Mimo, że wiszący na tablicy ogłoszeń regulamin Stadionu Miejskiego w Łęczycy mówi, że obiekt jest czynny w dni powszednie codziennie od godziny 7:00 do godziny 20:00, a w soboty i niedziele w godzinach uzgodnionych z administratorem, odbił się jednak od zamkniętych bram.


- Godzina 10 rano, Stadion Miejski zamknięty. Niestety mieszkańcy Królewskiego Miasta nie mogą korzystać ze "stadionu", o ile można nazwać to stadionem - grzmiał wściekły Kiendzierski. - Z tego, co się dowiedziałem, stadion jest zamknięty, bo nie ma kto go pilnować. Tylko co tam jest do pilnowania?


Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Łęczycy. Cały czas czekamy na odpowiedź. Gdy tylko ją otrzymamy, od razu przekażemy ją Państwu.


fot. UM Łęczyca


Odpowiedź UM Łęczyca:

...

Stadion Miejski w Łęczycy w końcu będzie otwarty dla mieszkańców? "Prosimy o cierpliwość w tym temacie" - ELE24 - Wiadomości Łęczyca - Dołącz do największej łęczyckiej społeczności - ELE24 - Wiadomości Łęczyca

W miniony wtorek (8 stycznia) na łamach naszego portalu pojawiła się publikacja dotycząca zamkniętego dla łęczycan Stadionu Miejskiego (TUTAJ). Głos w tej sprawie zabrali także przedstawiciele Urzędu Miejskiego.Przypomnijmy, w mediach społecznościowy

Zobacz także

[ZDJĘCIA] „Radosna rodzina” świętuje w Ł…

Już dzisiaj Festyn „Radosna rodzina” u O…

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Policja i straż poż…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Pożar w Łęczycy - czar…

Scena czeka - zgłoś swoje dziecko na min…

Oszustka z Łęczycy oskarżona! Zarzucono …

Dzielnicowi przekazali najmłodszym wakac…

[WIDEO, ZDJĘCIA] Pozrywane dachy, powalo…

[ZDJĘCIA] Pierwszoklasiści z "Jedyn…

Szukasz pracy? Jest oferta dla Mechanika…

Daszyna: Pijani motorowerzyści zatrzyman…

Ponad 180 tys. złotych dla Miasta Łęczyc…

Podpisano umowę na przebudowę Górniczej…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

Zbliża się kolejna edycja Turnieju Łuczn…

Już w sobotę Festyn „Radosna rodzina” u …

Z OSTATNIEJ CHWILI: ciężarówka roztrzask…

Spędź wakacje z biblioteką. Robotyka i e…