[ZDJĘCIA] W Gminie Góra Świętej Małgorzaty trwa budowa kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej wraz z budową sieci wodociągowej

„Budowa kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej – etap Marynki i etap Nowy Gaj wraz z budową sieci wodociągowej w m. Góra św. Małgorzaty".


Planowane przedsięwzięcia na terenie Gminy Góra św. Małgorzaty mają zakończyć się do 30 czerwca 2020 roku. Współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej W Ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w kwocie 1.978.534,00 zł. Łączny koszt inwestycji brutto wynosi 4.882.105,78 zł.


Zakres robót budowlanych podzielono na 2 etapy.


Pierwszy etap prac obejmuje budowę sieci wodociągowej w miejscowości Góra św. Małgorzaty o długości 420 mb z 1 sztuką przyłącza wodociągowego oraz budowę sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami i zasilaniem energetycznym przepompowni na terenie miejscowości Bryski, Nowy Gaj, Stary Gaj o łącznej długości sieci 2.686,40 mb z przyłączami w ilości 33 sztuki. Przyłącza będą zakończone przydomową przepompownią.


Natomiast drugi etap prac będzie obejmował budowę sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami i zasilaniem energetycznym przepompowni na terenie miejscowości Kwiatkówek, Tum, Marynki, Witaszewice, Orszewice, Góra św. Małgorzaty o łącznej długości sieci 10.325,90 mb z przyłączami w ilości 115 sztuk. Przyłącza zakończone będą przydomową przepompownią.


Budowa systemu kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej oraz sieci wodociągowej to inwestycja, która ma na celu przede wszystkim polepszenie jakości życia mieszkańców, sprzyja ochronie środowiska.

Zobacz także

[WIDEO, ZDJĘCIA] Procesja Bożego Ciała p…

Z OSTATNIEJ CHWILI: na autostradzie płon…

Łęczycki Klub Karate "Ippon": …

Mnóstwo atrakcji, koncerty i zabawy dla …

Pożar przy Belwederskiej. Na miejscu dwa…

Targi Rolne "W sercu Polski" j…

Jutro rusza Ogólnopolski Turniej Klasyfi…

Uczniowie "Logosa" zdawali egz…

Jakub Florczak z najlepszym wynikiem w P…

Strażacy nadal usuwają skutki ostatnich …

Zdobądź nową Odznakę Turystyczną "S…

[ZDJĘCIA] Kolejne maluchy trafiły do łęc…

Zbliża się wyścig kolarski „Solidarności…

[WIDEO] Zamordował 10-letnią dziewczynkę…

[ZDJĘCIA] Za nami XXI Przegląd Orkiestr …

Zbliżają się wakacje, policjanci edukują…

Pijany w sztok kierował auto, zatrzymali…

[ZDJĘCIA] „Radosna rodzina” świętuje w Ł…