Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się
Dołączyli już do nas: ELE24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

W sobotę kolejny turniej Młodej Ekstraklasy Futsalu. Sprawdź, kto powalczy o zwycięstwo!

Dodane przez ELE24.net

Już w najbliższą sobotę, 13 stycznia w Łodzi odbędzie się trzeci turniej eliminacyjny o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy w futsalu!


Młodzi piłkarze zagrają tym razem w stolicy województwa łódzkiego, czyli Łodzi. W sobotę, 13 stycznia w godzinach 9.00 - 16.00 w Hali Sportowej przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18 o zwycięstwo w turnieju Młodej Ekstraklasy Futsalu powalczy osiem zespołów, wśród których są: Pogoń Zduńska Wola, KS Constract Lubawa, APN Piotrków Trybunalski, WNS Szkoła Gortata Łódź, GKS Bełchatów, KS Orzeł Łódź, Zjednoczeni Stryków oraz Football Academy Łódź Zachód.


To już trzeci turniej w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy Futsalu. Wcześniej młodzi piłkarze rywalizowali w Sieradzu i Kutnie.


Futsal Młoda Ekstraklasa to nowy projekt sportowy adresowany do młodych piłkarzy grających w drużynach klubowych lub amatorskich na terenie woj. łódzkiego. Jego celem jest propagowanie futsalu, jako nowej dyscypliny sportu, którą można uprawiać przez cały rok niezależnie od pogody. Projekt zakłada zorganizowanie w okresie zimowym (listopad 2017 – marzec 2018 r.) serii turniejów futsalowych dla dzieci i młodzieży z woj. łódzkiego. Do rozgrywek mogą przystąpić drużyny klubowe (roczniki 2006-2008) oraz zespoły amatorskie. Do finału w Zduńskiej Woli awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z trzech kategorii wiekowych.

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia