[WIDEO] Łęczycanin, Sylwester Ruszkowski w piosence "Shallow". To trzeba usłyszeć!

Dodane przez ELE24.net

W sieci pojawiło się nagranie coveru piosenki "Shallow" z repertuaru Lady Gagi & Bradleya Coopera. Jednym z wykonawców jest łęczycanin, Sylwester Ruszkowski.


Pochodzący z Łęczycy Sylwester Ruszkowski, wspólnie z inną, młodą artystką wykonał piosenkę Shallow z repertuaru Lady Gagi i Bradleya Coopera.


Ruszkowski swoją przygodę muzyczno-artystyczną rozpoczął będąc jeszcze małym dzieckiem. Jako 12 latek zaczął naukę w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Łęczycy w klasie perkusji. W tamtym czasie rozpoczął również naukę gry na gitarze i naukę śpiewu.


Jest laureatem wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali muzycznych. Od 2012 roku był członkiem polskiego boysbandu Looking4. W 2014 roku wzięli udział w największym młodzieżowo-muzycznym festiwalu w Polsce ''Young Stars Festival". W 2014 wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland'' dochodząc do etapu bitwy. W międzyczasie brał udział w kilku projektach muzycznych, takich jak: Bracia Ruszkowscy, Jimi Jim & Sly oraz projekcie Vision stworzonym przez Tomasza Luberta, założyciela zespołów tj. Virgin, Video, Volver. W 2019 roku wydał swój debiutancki singiel - „Siła lwa". Ostatnio wydał drugi singiel "Z Tobą zmienię świat".


Posiadający duże możliwości głosowe i świetną technikę, Sylwester Ruszkowski, wspólnie z inną, młodą wokalistką, wykonali naprawdę kawał dobrej roboty. Zachęcamy do wysłuchania:


Posłuchaj:

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Po raz jedenasty pobiegli dla …

[ZDJĘCIA] Powiatowe obchody Dnia Edukacj…

Wstąp w szeregi Służby Więziennej

Pod patronatem ELE24: Wystartowały zapis…

Jak poradziły sobie drużyny Górnika w mi…

Przed nami II edycja Biegu Legionów Pols…

Zbliża się kwesta na rzecz ratowania zab…

Za miesiąc rusza Poddębicka Liga Halowa…

„Odpowiedzialność osób nieletnich za czy…

„Dzień Nauczyciel - serca rozwesela”, cz…

Dzień Edukacji Narodowej w łęczyckiej …

[ZDJĘCIA] Dzień Edukacji Narodowej w Zes…

Już jutro odbędzie się 11. Bieg Papieski…

Wybory do Sejmu i Senatu: Kto z mandatam…

Wybory do Sejmu i Senatu: Jak głosowali …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Dzień Edukacji Narodow…

Starosta Łęczycki w Wojewódzkiej Radzie …

Akcja policji w domu 25-latka. Zabezpiec…