[WIDEO] Łęczycanin, Sylwester Ruszkowski w piosence "Shallow". To trzeba usłyszeć!

Dodane przez ELE24.net

W sieci pojawiło się nagranie coveru piosenki "Shallow" z repertuaru Lady Gagi & Bradleya Coopera. Jednym z wykonawców jest łęczycanin, Sylwester Ruszkowski.


Pochodzący z Łęczycy Sylwester Ruszkowski, wspólnie z inną, młodą artystką wykonał piosenkę Shallow z repertuaru Lady Gagi i Bradleya Coopera.


Ruszkowski swoją przygodę muzyczno-artystyczną rozpoczął będąc jeszcze małym dzieckiem. Jako 12 latek zaczął naukę w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Łęczycy w klasie perkusji. W tamtym czasie rozpoczął również naukę gry na gitarze i naukę śpiewu.


Jest laureatem wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali muzycznych. Od 2012 roku był członkiem polskiego boysbandu Looking4. W 2014 roku wzięli udział w największym młodzieżowo-muzycznym festiwalu w Polsce ''Young Stars Festival". W 2014 wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland'' dochodząc do etapu bitwy. W międzyczasie brał udział w kilku projektach muzycznych, takich jak: Bracia Ruszkowscy, Jimi Jim & Sly oraz projekcie Vision stworzonym przez Tomasza Luberta, założyciela zespołów tj. Virgin, Video, Volver. W 2019 roku wydał swój debiutancki singiel - „Siła lwa". Ostatnio wydał drugi singiel "Z Tobą zmienię świat".


Posiadający duże możliwości głosowe i świetną technikę, Sylwester Ruszkowski, wspólnie z inną, młodą wokalistką, wykonali naprawdę kawał dobrej roboty. Zachęcamy do wysłuchania:


Posłuchaj:

Zobacz także

PGE ostrzega: Uwaga na fałszywe e-maile …

Victoria Grabów: Zaproszenie na otwarty …

Zakończono nabór do szkół powiatowych. P…

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedago…

Co z przebudową drogi krajowej nr 91 w Ł…

Wypadek w Podgórzu. Przed osobówkę wbieg…

Już w niedzielę charytatywny koncert w G…

Rekrutacja w Szkole „Logos" na rok …

[PILNE] Pożar warsztatu meblowego w Piąt…

[ZDJĘCIA] Samorządowcy i mundurowi strze…

Mieszkańcy Prądzewa dziękują za nową dro…

Podpalenie w Górze św. Małgorzaty. Na mi…

Depilacja ciała - którą metodę wybrać? R…

Wypadek w Pokrzywnicy - samochód ciężaro…

Z ostatniej chwili: Wypadek w Pokrzywnic…

Akcja CBŚP pod Łęczycą. Kilka milionów s…

Wyjątkowe wydarzenia podczas Letniej Aka…

Plac budowy przy Szkole Podstawowej nr 1…