Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się
Dołączyli już do nas: ELE24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

[WIDEO] Lider Sound'n'Grace zna Łęczycę. "Mam tu wielu przyjaciół"

Dodane przez ELE24.net

Wczorajszy koncert Sound'n'Grace w Kutnie na pewno będzie wspominany jeszcze przez bardzo długo. "Najlepszy chór w Polsce", wspólnie z Filipem Lato, porwał publiczność do wspólnej zabawy. Po tym niezwykłym koncercie, redaktorzy naszego kutnowskiego portalu EKU24 spotkali się z liderami grupy.


Jak się okazuje, współzałożyciel Sound'n'Grace, Kamil Mokrzycki, bardzo dobrze zna Łęczycę. Poniżej pełny zapis wywiadu z liderami chóru.


Zobacz także:

...

[ZDJĘCIA, WIDEO] Najlepszy polski chór wystąpił w Kutnie. Sound'n'Grace porwał kutnian do wspólnej zabawy - EKU24 - Wiadomości Kutno - Dołącz do największej kutnowskiej społeczności - EKU24 - Wiadomości Kutno

Takiego koncertu w Kutnowskim Domu Kultury nie było dawno. Znany między innymi z programu Mam talent chór Sound'n'Grace porwał publiczność do wspólnej zabawy. Chór na scenie wspierał Filip Lato, uczestnik programu The Voice of Poland. Wspólny występ

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia