[WIDEO] Nowy singiel Sylwestra Ruszkowskiego. Podbije listy przebojów?

Dodane przez ELE24.net

Od jakiegoś czasu w sieci można już wysłuchać drugiego singla znanego artysty z Łęczycy, Sylwestra Ruszkowskiego!


"Z Tobą zmienię świat" - taki tytuł nosi najnowszy singiel Sylwestra Ruszkowskiego. Propozycja łęczycanina opowiada o tym, że aby zmienić coś na lepsze należy działać, iść naprzód.


- Bardzo istotne w tej drodze jest wsparcie kogoś bliskiego. Nie każdy z nas ma możliwość zmienić świat jako rzeczywistość, ale na pewno każdy może dokonywać zmiany w swoim świecie wewnętrznym. Ja mam nadzieję, że z każdym moim działaniem łączy się rozwój - mówi w rozmowie z ELE24, Sylwester Ruszkowski.

Mimo, że Sylwestra Ruszkowskiego w radiu można posłuchać od niedawna, tak naprawdę jego muzyczne życie trwa już wiele lat. Skąd czerpie pomysły na piosenki? Jak mówi sam zainteresowany, kompozycje i teksty pisze sam i łączą się one z jego osobistymi doświadczeniami.


- Tak, jak każdy człowiek który coś w życiu przeżył odkryłem kilka uniwersalnych prawd, które chciałbym przekazać słuchaczom. Aktualnie pracuję nad materiałem na debiutancką płytę, za jakiś czas wydam swój kolejny singiel, zapraszam do śledzenia mojego Fanpage na Facebooku oraz subskrypcji mojego kanału na YouTube - dodaje Sylwester Ruszkowski. - Łęczycanie zawsze wspierali mnie w moich muzycznych przedsięwzięciach za co jestem wdzięczny. Mam nadzieję, że niebawem będą mieli okazję posłuchać mnie na koncertach.


Posłuchajcie piosenki Sylwestra Ruszkowskiego:


Zobacz także:

...

[WIDEO] "Siła lwa" od Sylwestra Ruszkowskiego. Posłuchaj nowej produkcji artysty z Łęczycy - ELE24 - Wiadomości Łęczyca - Dołącz do największej łęczyckiej społeczności - ELE24 - Wiadomości Łęczyca

W sieci można już wysłuchać nowy autorski, debiutancki singiel znanego artysty z Łęczycy, Sylwestra Ruszkowskiego! "Siła lwa" - taki tytuł nosi debiutancki singiel Sylwestra Ruszkowskiego z Łęczycy. Utwór opowiada o tym, jak dążyć do celu, pomimo prz

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Pasowanie na Przedszkolaka w T…

Uzdolnieni uczniowie "Czwórki"…

Porażka Lotnika za jeden punkt. Łęczycan…

[WIDEO] Zobacz materiał filmowy ze spotk…

[ZDJĘCIA] Odznaczenia i awanse dla Służb…

[ZDJĘCIA] Radosna Niepodległość w Topoli…

Górnik Łęczyca weźmie udział w turnieju …

Kiedy, gdzie i z kim? Sprawdź weekendowy…

Uwaga: Planujesz imprezę okolicznościową…

[ZDJĘCIA] Kolejne marzenie Agnieszki Frą…

Rusza zbiórka charytatywna "Widzew …

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Mars…

Zawodnicy Lotnika Łęczyca z brązowym med…

[ZDJĘCIA] Święto Niepodległości w "…

Podium dla uczniów ze Szkoły Podstawowej…

[ZDJĘCIA] Święto Niepodległości w Przeds…

28. finał WOŚP – sztab przy Urzędzie Mie…

[ZDJĘCIA] Brutalne zabójstwo pod Łęczycą…