[WIDEO] Pełna pula dla Lotnika Łęczyca. Pierwsze zwycięstwo stało się faktem

Dodane przez ELE24.net

W ostatnim meczu poerwszej rundy II Ligi Siatkówki Mężczyzn MMKS Lotnik Łęczyca pokonał w Częstochowie miejscowy AZS 2020 3:0. Dla podopiecznych Roberta Łukasiewicza to pierwsza wygrana w sezonie.

Problemy mieliśmy tylko w drugim secie. Przeciwnicy zaczęli go od prowadzenia. Dokonaliśmy zmiany i powrócił na boisko po dłuższej przerwie nasz kapitan, Kamil Kacprzak, który uspokoił naszą grę i poprowadził kolegów do końcowego zwycięstwa - komentuje Robert Łukasiewicz, trener Lotnika Łęczyca. - 7 grudnia wracamy wreszcie do domu i zagramy pierwszy mecz w drugiej rundzie z wiceliderem z Rząśni. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 16.00. Liczymy, że jak zawsze kibice nas nie zawiodą.

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa – MMKS Lotnik Łęczyca 0:3 (19:25, 22:25, 16:25)

Lotnik: Bartczak, Wdowiak, Wawrzyniak, Janiak, Pisera, Bartecki, Cymbała, Kacprzak, Klimczak, Kiciak.