Wspaniały występ uczniów Czwórki na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Czwórki podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Na zawodach, które odbyły się w hali RKS Łódź liczną grupą reprezentowali barwy naszego miasta.

Zdecydowanie najlepiej spisał się Sebastian Antosiak. Utalentowany lekkoatleta zdobył srebrny medal w skoku wzwyż z wynikiem 155 cm,oraz w biegu na 60 metrów przez płotki [10.60 s]. Srebrny medal w skoku o tyczce wywalczył Filip Bartczak [2.64 m], a brązowy Kamil Kaczyński [2.44 m].

W pchnięciu kulą dziewcząt na czwartej pozycji uplasowała się Nikola Tomes [7.07 m], w konkursie chłopców piąty był Witold  Gawlik [8.70 m]. Hubert Woźniak był piąty w skoku wzwyż z wynikiem 145 cm. W tej samej konkurencji Nikola Pałczyńska skoczyła 130 cm, co dało jej szóstą lokatę. Była także szósta w biegu na 60 m przez płotki.

Jakub Żelechowski poprawił swój rekord życiowy w skoku w dal [4.93 m] i zajął piątą lokatę. Był także szósty w skoku wzwyż [140 cm]. Maria Granosik zajęła ósme miejsce w tej samej konkurencji z wynikiem 125 cm. W skoku w dal dziewcząt Nikola Tomes uzyskała wynik 4.19 m, a Natalia Krysiak [4.00 m].

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych występów.