Wybrano wykonawcę lodowiska w Łęczycy. Zimowe atrakcje mają kosztować...

Dodane przez ELE24.net

Rozstrzygnięto konkurs ofert na wykonanie lodowiska "pod chmurką" w Łęczycy. Obiekt powstać ma przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łęczycy, a nie tak jak było ostatnio - na dziedzińcu Zamku Królewskiego.


W minionym tygodniu wybrano firmę, która wykona lodowisko w Łęczycy. Na zapytanie ofertowe dotyczące wynajmu i obsługi w pełni wyposażonego, sztucznie mrożonego lodowiska otwartego odpowiedziały trzy firmy.


- Spośród ofert Komisja wybrała najkorzystniejszą pod względem cenowym, złożoną przez Horti Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe S.C. Dariusz Bulzacki, Zygmunt Bulzacki z Sieradza, które zaproponowało kwotę 60 000,00 zł brutto - informuje Wioletta Stefaniak z łęczyckiego magistratu.


Kiedy łęczycanie będą mogli korzystać z lodowych szaleństw i jak będzie przedstawiał się cennik atrakcji? Jak udało nam się dowiedzieć, na chwilę obecną nie ma przesłanek, by termin uruchomienia lodowiska, zaplanowany na 20 grudnia br., był zagrożony. Ceny zostaną ustalone po podpisaniu umowy z wykonawcą.


- Ponieważ wyboru Wykonawcy dokonano 1 grudnia br. Gmina Miasto Łęczyca jest w trakcie przygotowywania umowy z Wykonawcą. Po jej podpisaniu podamy stawki korzystania z lodowiska. Z uwagi na fakt, że sezon zimowy dopiero przed nami, nie możemy określić, jakie koszty związane z funkcjonowaniem obiektu poniesie Urząd Miejski w Łęczycy. Będą one w dużej mierze zależne od warunków atmosferycznych - dodaje W. Stefaniak.


Do dyspozycji łęczycan zostanie oddanych 720 m2 lodowej tafli. Lodowisko ma być dostępne dla mieszkańców przez siedem dni w tygodniu w dniach 20 grudnia - 28 lutego 2018

Zobacz także

Problem z remontami Krótkiej, Jana Kiliń…

[ZDJĘCIA] Podtopienia, zalania – to jesz…

Festiwal im. Benedykta Polaka w Tumie, K…

Alarm w Zamku Królewskim. Kobieta potrze…

Z ostatniej chwili: Alarm w Zamku Królew…

Włamanie w Łęczycy, ich łupem padł sprzę…

Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego o…

Znamy pary rundy wstępnej rozgrywek Okrę…

[ZDJĘCIA] Waliszew: Zalane piwnice, gara…

[ZDJĘCIA] Strażacy działają także przy u…

[ZDJĘCIA] Intensywne opady deszczu: Zala…

[ZDJĘCIA] Zalane parkingi i piwnice. Str…

Wypadek w Błoniu. Osobówka potrąciła kob…

Zalane piwnice i budynki. Strażacy inter…

Dwie osobówki zderzyły się pod Grabowem

[ZDJĘCIA] Alarm pożarowy w łęczyckim szp…

[ZDJĘCIA] Trwa akcja „Sto litrów krwi na…

Gmina Daszyna: Kradł drzewo z lasu, wpad…