Wybrano wykonawcę lodowiska w Łęczycy. Zimowe atrakcje mają kosztować...

Dodane przez ELE24.net

Rozstrzygnięto konkurs ofert na wykonanie lodowiska "pod chmurką" w Łęczycy. Obiekt powstać ma przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łęczycy, a nie tak jak było ostatnio - na dziedzińcu Zamku Królewskiego.


W minionym tygodniu wybrano firmę, która wykona lodowisko w Łęczycy. Na zapytanie ofertowe dotyczące wynajmu i obsługi w pełni wyposażonego, sztucznie mrożonego lodowiska otwartego odpowiedziały trzy firmy.


- Spośród ofert Komisja wybrała najkorzystniejszą pod względem cenowym, złożoną przez Horti Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe S.C. Dariusz Bulzacki, Zygmunt Bulzacki z Sieradza, które zaproponowało kwotę 60 000,00 zł brutto - informuje Wioletta Stefaniak z łęczyckiego magistratu.


Kiedy łęczycanie będą mogli korzystać z lodowych szaleństw i jak będzie przedstawiał się cennik atrakcji? Jak udało nam się dowiedzieć, na chwilę obecną nie ma przesłanek, by termin uruchomienia lodowiska, zaplanowany na 20 grudnia br., był zagrożony. Ceny zostaną ustalone po podpisaniu umowy z wykonawcą.


- Ponieważ wyboru Wykonawcy dokonano 1 grudnia br. Gmina Miasto Łęczyca jest w trakcie przygotowywania umowy z Wykonawcą. Po jej podpisaniu podamy stawki korzystania z lodowiska. Z uwagi na fakt, że sezon zimowy dopiero przed nami, nie możemy określić, jakie koszty związane z funkcjonowaniem obiektu poniesie Urząd Miejski w Łęczycy. Będą one w dużej mierze zależne od warunków atmosferycznych - dodaje W. Stefaniak.


Do dyspozycji łęczycan zostanie oddanych 720 m2 lodowej tafli. Lodowisko ma być dostępne dla mieszkańców przez siedem dni w tygodniu w dniach 20 grudnia - 28 lutego 2018

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Górnik znaczy Widzew. Wizyta m…

Przekazanie defibrylatora treningowego n…

[PILNE] Zwrot w sprawie wójta gminy Dasz…

Ilona Rafalska - "Kobieta w samorzą…

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podsta…

[ZDJĘCIA] Pożar w Witoni. Płonie budynek…

WAŻNE: Pożar w budynku mieszkalnym w Wit…

[ZDJĘCIA] Pokazy, konkursy i kolorowe st…

[ZDJĘCIA] XII Hubertus Łęczycki zainaugu…

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Wypadek w Witonii -…

Duże utrudnienia podczas XII Dnia Święte…

Już jutro XII Obchody Dnia Świętego Hube…

[ZDJĘCIA] W Witoni powstał Klub Seniora+

[WIDEO, ZDJĘCIA] "Razem prowadzimy …

[ZDJĘCIA] Październik miesiącem krwiodaw…

Ogromny pożar składowiska odpadów w Grab…

[AKTUALIZACJA] Zaginął pies! Właściciele…

WAŻNE: Ogromne pożary w Grabowie. Sprawą…