Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się
Dołączyli już do nas: ELE24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Wybrano wykonawcę lodowiska w Łęczycy. Zimowe atrakcje mają kosztować...

Dodane przez ELE24.net

Rozstrzygnięto konkurs ofert na wykonanie lodowiska "pod chmurką" w Łęczycy. Obiekt powstać ma przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łęczycy, a nie tak jak było ostatnio - na dziedzińcu Zamku Królewskiego.


W minionym tygodniu wybrano firmę, która wykona lodowisko w Łęczycy. Na zapytanie ofertowe dotyczące wynajmu i obsługi w pełni wyposażonego, sztucznie mrożonego lodowiska otwartego odpowiedziały trzy firmy.


- Spośród ofert Komisja wybrała najkorzystniejszą pod względem cenowym, złożoną przez Horti Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe S.C. Dariusz Bulzacki, Zygmunt Bulzacki z Sieradza, które zaproponowało kwotę 60 000,00 zł brutto - informuje Wioletta Stefaniak z łęczyckiego magistratu.


Kiedy łęczycanie będą mogli korzystać z lodowych szaleństw i jak będzie przedstawiał się cennik atrakcji? Jak udało nam się dowiedzieć, na chwilę obecną nie ma przesłanek, by termin uruchomienia lodowiska, zaplanowany na 20 grudnia br., był zagrożony. Ceny zostaną ustalone po podpisaniu umowy z wykonawcą.


- Ponieważ wyboru Wykonawcy dokonano 1 grudnia br. Gmina Miasto Łęczyca jest w trakcie przygotowywania umowy z Wykonawcą. Po jej podpisaniu podamy stawki korzystania z lodowiska. Z uwagi na fakt, że sezon zimowy dopiero przed nami, nie możemy określić, jakie koszty związane z funkcjonowaniem obiektu poniesie Urząd Miejski w Łęczycy. Będą one w dużej mierze zależne od warunków atmosferycznych - dodaje W. Stefaniak.


Do dyspozycji łęczycan zostanie oddanych 720 m2 lodowej tafli. Lodowisko ma być dostępne dla mieszkańców przez siedem dni w tygodniu w dniach 20 grudnia - 28 lutego 2018

Zobacz także

MMP - Dzień II: Trwa zacięta walka o awa…

MMP: Remisowa inauguracja Hurtapu Łęczyc…

[ZDJĘCIA] Za nami Otwarte Halowe Mistrzo…

[ZDJĘCIA, WIDEO] Młodzieżowe Mistrzostwa…

[ZDJĘCIA] Kolejne Warsztaty - "Osik…

Uwaga kierowcy! Możliwe oblodzenia, na d…

Ogólnopolski sukces uczniów ZSP nr 1 w Ł…

Pod patronatem ELE24: Startują Mistrzost…

[ZDJĘCIA] Finał akcji "Do serca prz…

Kiermasz Świąteczny - 16 grudnia w MCH S…

[AKTUALIZACJA] Na skrzyżowaniu zderzyły …

Specjalistyczne samochody trafiły do ośr…

Osobówka wjechała w wojskową ciężarówkę…

Zaproszenie na Gostynińską Wigilię

Sukcesy uczniów ZSP nr 1 w Łęczycy. Zrob…

Nadchodzą mrozy, bezdomni walczą o przet…

Społeczność ZSP nr 1 w Łęczycy zbierała …

Gdzie szukać środków finansowych na real…