Wypadek w Chorkach - czołowe zderzenie osobówek. Mamy komunikat policji

Dodane przez ELE24.net

Policjanci z łęczyckiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 2 października około godziny 6:20. Na drodze powiatowej w miejscowości Chorki zderzyły się dwie osobówki. Kierowcy aut trafili do szpitali.


Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący Toyotą Yaris, jadąc z Grabowa zderzył się czołowo z Oplem jadącym z kierunku przeciwnego. W wyniku zderzenia Toyota, którą kierował 38 – letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego dachowała. Kierowca z obrażeniami ciała został przetransportowany do łęczyckiego szpitala, zaś 69 – letni kierowca Opla, mieszkaniec powiatu zgierskiego, trafił do szpitala w Kutnie.


Poza kierowcami w pojazdach nie było innych osób. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Droga była zablokowana przez blisko 3 godziny. Policja wyznaczyła objazdy. Dokładne przyczyny tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez funkcjonariuszy łęczyckiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.


Policja apeluje o ostrożność!

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Policjanci apelują – zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.


Zobacz także:

...

[ZDJĘCIA] Wypadek w Chorkach - dwa zniszczone auta, jedna osoba zakleszczona. W akcji wszystkie służby ratunkowe - ELE24 - Wiadomości Łęczyca - Dołącz do największej łęczyckiej społeczności - ELE24 - Wiadomości Łęczyca

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę, 2 października w miejscowości Chorki (gm. Grabów). W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne.Wszystkie służby pojawiły się dzisiaj (2 października) po godzinie 6:00 w miejscowości Chorki w gmi

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Po raz jedenasty pobiegli dla …

[ZDJĘCIA] Powiatowe obchody Dnia Edukacj…

Wstąp w szeregi Służby Więziennej

Pod patronatem ELE24: Wystartowały zapis…

Jak poradziły sobie drużyny Górnika w mi…

Przed nami II edycja Biegu Legionów Pols…

Zbliża się kwesta na rzecz ratowania zab…

Za miesiąc rusza Poddębicka Liga Halowa…

„Odpowiedzialność osób nieletnich za czy…

„Dzień Nauczyciel - serca rozwesela”, cz…

Dzień Edukacji Narodowej w łęczyckiej …

[ZDJĘCIA] Dzień Edukacji Narodowej w Zes…

Już jutro odbędzie się 11. Bieg Papieski…

Wybory do Sejmu i Senatu: Kto z mandatam…

Wybory do Sejmu i Senatu: Jak głosowali …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Dzień Edukacji Narodow…

Starosta Łęczycki w Wojewódzkiej Radzie …

Akcja policji w domu 25-latka. Zabezpiec…