Zbliża się festyn charytatywny dla chorej dziewczynki "Gwiazdy dla Kasi". Nie może Cię tam zabraknąć!

Dodane przez ELE24.net

​25 maja w OSP Janków koło Łęczycy odbędzie się festyn charytatywny dla Kasi Nijakowskiej pod nazwą "GWIAZDY DLA KASI". Wystąpią takie gwiazdy jak: Extazy, Focus, Letni Chamski Podryw, Quest, Amigo, Andreas, Mały z Dużym, Bayera. Całą imprezę poprowadzi niezawodny król festynów i imprez plenerowych Paweł Konnak "KONJO".


Na potrzeby medialne będziemy mieli dwa drony, które uwiecznią miłe chwile, będziemy mieć relacje z całego wydarzenia w telewizji Disco Polo Music. Będzie nam towarzyszyło Radio Q. A wszystko to dzięki niesamowitemu Dj Andreas Andrzej Czapowski. To jego zasługa, że całe wydarzenie przybiera taki wymiar, wszystkie Gwiazdy zaproszone, wszyscy sponsorzy, wszystkie atrakcje to efekt ciężkich negocjacji i rozmów. Przejechane setki kilometrów. Ale największym sukcesem jest dołączenie Kasi (z inicjatywy Andrzeja ) do Stowarzyszenia Podhalańska Iskierka Nadziei.


Całe wydarzenie będzie bogate w liczne atrakcje dla dzieci (karuzela, dmuchawce) różnego rodzaju budki z napojami, posiłkami i jeżeli dojdzie do skutku to też będzie stoisko z góralskimi serami i pamiątkami.


I co najważniejsze na potrzeby Kasi (rehabilitację i leczenie) będziemy przeprowadzać:

  • sprzedaż wejść ,,cegiełek" do strefy VIP dla dwóch osób (w tym spotkania z Gwiazdami, dostęp do strefy cateringowej z ciepłymi i zimnymi napojami, zobaczenie z bliska całej oprawy organizacyjnej);
  • zbiórkę pieniędzy do puszki;
  • loterię fantową ;
  • licytacje takich przedmiotów jak m.in. bon na wykonanie tatuażu, skok ze spadochronu z Mistrzem Polski i Europy, 1 Polakiem, który skoczył ze stratosfery ze spadochronu - Tomaszem Kozłowskim. Znany jest On również z Akcji 100 skoków w jeden dzień! ( cel wózki dla niepełnosprawnych);
  • będzie stoisko z mydełkami Kasi ,,Na Zdrowie",
  • stoisko z domowymi wypiekami
  • oraz różnokolorowe balony.


Wszystko będziemy przeprowadzać pod patronatem Stowarzyszenia Podhalańska Iskierka Nadziei, do którego Kasia niedawno dołączyła. Dzięki temu chcemy przeprowadzić dalszą diagnostykę Kasi w Niemieckiej Klinice, ponieważ w Polsce nie udało nam się znaleźć przyczyny jej choroby. Na chwilę obecną jest pod opieką lekarzy z ICZMP w Łodzi, to tam włączono ją w nowe metody leczenia padaczek immunoglobulinami. Oprócz leczenia Kasia wymaga stałej szerokoprofilowej rehabilitacji. Za jej mała osóbką kryje się cały sztab specjalistów, rehabilitantów i terapeutów. Dziewczynka uczestniczy w zajęciach z Integracji Sensorycznej, jest jeszcze objęta zajęciami z WWR, kończy projekt w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Zgierzu zajęć usprawniających w ramach środków z PFRON. Uczęszcza na zajęcia rehabilitacji ruchowej, a ostatnim odkryciem jest Hipoterapia, którą Kasia wręcz pokochała. W leczenie Kasi zaangażowanych jest szereg lekarzy specjalistów: neurolog, alergolog, pulmonolog, genetyk, okulista, ortopeda, gastrolog i wiele innych...


Cały czas wydarzenie się rozwija, zaproszenia dostarczamy do kolejnych firm, osób pełniących stanowiska publiczne, osób prywatnych. Chcemy by jak najwięcej osób włączyło się w akcję i przybyło na Festyn.

Również cały czas można przekazać na potrzeby festynu przedmioty, które zostaną przeznaczone na loterię lub licytację jak i również wesprzeć Kasię finansowo na konto Stowarzyszenia:
Podhalański Bank Spółdzielczy oddział Zakopane 29 8821 0009 0000 0005 9861 0001 z dopiskiem "Dla Kasi Nijakowskiej".


Całą historie Kasi można śledzić na jej własnym profilu na Facebooku o nazwie "Kasia i jej różowe wiaderko". Tam zawsze są aktualne informacje o stanie zdrowia Kasi, o jej leczeniu, jej osiągnięciach i porażkach bo i takie ma na swoim koncie. Mamy nadzieję, że wydarzenie to przyciągnie bardzo dużo osób i wspólnymi siłami uda nam się uzbierać potrzebna kwotę na dalszą diagnostykę i leczenie Kasi.


Ja jako mama, i jedna z najwierniejszych przyjaciół zapraszam serdecznie w imieniu swoim jak i Kasi. Obiecujemy świetna zabawę i niezapomniane wrażenia i chwile. I pamiętajcie ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". Mam nadzieję, że wydarzenie to zostanie Wydarzeniem Roku, więc nie może tam zabraknąć i Ciebie.

Całe wydarzenie organizuje DJ ANDREAS Andrzej Czapowski, a współorganizatorem jest Stowarzyszenie Podhalańska Iskierka Nadziei.


Zapraszamy serdecznie.

Monika Nijakowska
tel. 508-108-462


info. nadesłane


pdf
Nazwa pliku: IMG_20190411_0003.pdf
Rozmiar pliku: 814 kb
Pobierz plik

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Powstała wyjątkowa publikacja …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Duży pożar w Śladkowie…

Jeszcze jeden wyjazd strażaków. Duży poż…

[ZDJĘCIA] Ponad 400 litrów krwi dla uczc…

Kolejny pożar w powiecie łęczyckim. Pali…

Pracowity dzień strażaków. Działania w M…

Aktualizacja: Samochód rozbił się o drze…

Z ostatniej chwili: Wypadek w Karsznicac…

Rekrutacja w Szkole „Logos" na rok …

PGE ostrzega: Uwaga na fałszywe e-maile …

Victoria Grabów: Zaproszenie na otwarty …

Zakończono nabór do szkół powiatowych. P…

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedago…

Co z przebudową drogi krajowej nr 91 w Ł…

Wypadek w Podgórzu. Przed osobówkę wbieg…

Już w niedzielę charytatywny koncert w G…

Rekrutacja w Szkole „Logos" na rok …

[PILNE] Pożar warsztatu meblowego w Piąt…