[ZDJĘCIA + WIDEO Z DRONA] Trwa Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Kolarze z całej Europy przejechali przez Łęczycę

Dodane przez ELE24.net

​Od wczoraj na terenie województwa łódzkiego trwa 30. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Drugi etap zawodów rozpoczął się w Zgierzu, a przed chwilą kolarze przejechali przez Łęczycę!


Ponad stu zawodników m.in. z Białorusi, Holandii, Czech, Ukrainy, Litwy, Estonii, Niemiec, Słowacji, Węgier i oczywiście Polski bierze udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków. O godzinie 14:30 ze Zgierza wystartował drugi etap zawodów, który liczy 148 kilometrów. Finisz będzie miał miejsce w Kutnie.


Nim jednak kolarze dotrą do Kutna zawitali do powiatu łęczyckiego, na teren którego wjechali w Topoli Katowej, od strony Skromnicy. Zawodnicy przejechali przez Leszcze, ulicę Kaliską, Aleje Jana Pawła II, ulicę Kościelną wprost na Plac Tadeusza Kościuszki, gdzie miejsce miał lotny finisz. Następnie drogą wojewódzką nr 703 ruszyli w kierunku miejscowości Piątek. Po pokonaniu prostego odcinka drogi wojewódzkiej, uczestnicy wyścigu w centrum Piątku skierują się na drogę wojewódzką nr 702 w kierunku Kutna. W miejscowości Górki Pęcławskie kolarze opuszczą teren powiatu łęczyckiego jadąc w stronę Młogoszyna.


Zobacz wideo:


Zobacz zdjęcia:

Zobacz także

PGE ostrzega: Uwaga na fałszywe e-maile …

Victoria Grabów: Zaproszenie na otwarty …

Zakończono nabór do szkół powiatowych. P…

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedago…

Co z przebudową drogi krajowej nr 91 w Ł…

Wypadek w Podgórzu. Przed osobówkę wbieg…

Już w niedzielę charytatywny koncert w G…

Rekrutacja w Szkole „Logos" na rok …

[PILNE] Pożar warsztatu meblowego w Piąt…

[ZDJĘCIA] Samorządowcy i mundurowi strze…

Mieszkańcy Prądzewa dziękują za nową dro…

Podpalenie w Górze św. Małgorzaty. Na mi…

Depilacja ciała - którą metodę wybrać? R…

Wypadek w Pokrzywnicy - samochód ciężaro…

Z ostatniej chwili: Wypadek w Pokrzywnic…

Akcja CBŚP pod Łęczycą. Kilka milionów s…

Wyjątkowe wydarzenia podczas Letniej Aka…

Plac budowy przy Szkole Podstawowej nr 1…