[ZDJĘCIA] Wypadek w Grabowie - kierowca pijany - rzucił się na policjanta! "Nic mi nie zrobią..."

Dodane przez ELE24.net

Około godziny 15:30, na drodze prowadzącej z Byszewa w stronę Grabowa, doszło do wypadku samochodu dostawczego. Jak się okazało, kierowca był kompletnie pijany.


Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 15:34. Na miejsce zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej - dwie PSP Łęczyca oraz OSP Grabów.


Po przybyciu, okazało się, iż samochód dostawczy - Renault jest kompletnie zniszczony. Kierowca, mężczyzna około 40 lat, jadący od strony Byszewa, na zakręcie wypadł z drogi, dachował, zatrzymując się w rowie.


Na razie wiadomo, iż sprawcą zdarzenia jest mieszkaniec gminy Grabów. Z pozyskanych przez nas informacji wynika, iż jest notorycznym sprawcą wypadków pod wpływem alkoholu. Około trzech miesięcy temu, pod wpływem alkoholu doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów w Łodzi - wjechał w tył innego samochodu, a około miesiąc temu również będąc pod wpływem alkoholu brał udział w zderzeniu w okolicach Koła.

Mężczyzna po dzisiejszym wypadku, opuścił pojazd samodzielnie. Na widok strażaków, zaczął krzyczeć "I tak mi nic nie zrobią...".


Na miejsce została wezwana policja oraz karetka pogotowia. Mężczyzna odmówił badania alkomatem oraz nie przedstawił dokumentu prawa jazdy twierdząc, że "nie musi tego robić". Odmowa okazania dokumentów wynika prawdopodobnie z faktu, iż nie posiada takowego dokumentu, ponieważ został on zatrzymany w jednym z wcześniejszych zdarzeń.


Kierowca zachowywał się agresywnie w stosunku do policjantów. W pewnym momencie rzucił się z pięściami na jednego z nich. Reakcja mundurowych była natychmiastowa. Mężczyzna został powalony na ziemię i skuty w kajdanki. Zostanie przewieziony do łęczyckiego szpitala, a później trafi na izbę wytrzeźwień.


Wrócimy do tematu jutro, gdy będzie wiadomo, w którym kierunku zostanie poprowadzone postępowanie.


Zobacz zdjęcia:

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Wypadek na Kochanowskiego w Gr…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

Święto Wojska Polskiego – poznaj histori…

Akademia piłki nożnej z Wielkiej Brytani…

Szkolenie dla lekarzy, farmaceutów i pra…

Święto Kolorów i Festiwal Baniek Mydlany…

Portret Artura Braunera – wybitny produc…

[WIDEO + ZDJĘCIA] W Bratoszewicach odbył…

Poznaliśmy wykonawcę budowy Środowiskowe…

Zbliża się XXI Międzynarodowy Turniej Ry…

[WIDEO] Pożar domu w Wilczkowicach - zob…

Kilka minut dzieliło od tragedii - łęczy…

[ZDJĘCIA] Pożar domu w Wilczkowicach. Ws…

Już w najbliższy piątek w Piątku koncert…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…

Chwile grozy w Łęczycy - pijany 27-latek…

Kradzież w salonie samochodowym w Łęczyc…