[ZDJĘCIA] Wypadek w Grabowie - kierowca pijany - rzucił się na policjanta! "Nic mi nie zrobią..."

Dodane przez ELE24.net

Około godziny 15:30, na drodze prowadzącej z Byszewa w stronę Grabowa, doszło do wypadku samochodu dostawczego. Jak się okazało, kierowca był kompletnie pijany.


Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 15:34. Na miejsce zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej - dwie PSP Łęczyca oraz OSP Grabów.


Po przybyciu, okazało się, iż samochód dostawczy - Renault jest kompletnie zniszczony. Kierowca, mężczyzna około 40 lat, jadący od strony Byszewa, na zakręcie wypadł z drogi, dachował, zatrzymując się w rowie.


Na razie wiadomo, iż sprawcą zdarzenia jest mieszkaniec gminy Grabów. Z pozyskanych przez nas informacji wynika, iż jest notorycznym sprawcą wypadków pod wpływem alkoholu. Około trzech miesięcy temu, pod wpływem alkoholu doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów w Łodzi - wjechał w tył innego samochodu, a około miesiąc temu również będąc pod wpływem alkoholu brał udział w zderzeniu w okolicach Koła.

Mężczyzna po dzisiejszym wypadku, opuścił pojazd samodzielnie. Na widok strażaków, zaczął krzyczeć "I tak mi nic nie zrobią...".


Na miejsce została wezwana policja oraz karetka pogotowia. Mężczyzna odmówił badania alkomatem oraz nie przedstawił dokumentu prawa jazdy twierdząc, że "nie musi tego robić". Odmowa okazania dokumentów wynika prawdopodobnie z faktu, iż nie posiada takowego dokumentu, ponieważ został on zatrzymany w jednym z wcześniejszych zdarzeń.


Kierowca zachowywał się agresywnie w stosunku do policjantów. W pewnym momencie rzucił się z pięściami na jednego z nich. Reakcja mundurowych była natychmiastowa. Mężczyzna został powalony na ziemię i skuty w kajdanki. Zostanie przewieziony do łęczyckiego szpitala, a później trafi na izbę wytrzeźwień.


Wrócimy do tematu jutro, gdy będzie wiadomo, w którym kierunku zostanie poprowadzone postępowanie.


Zobacz zdjęcia:

Zobacz także

Lotnik Łęczyca wraca do hali "Czwór…

[ZDJĘCIA] Hala logistyczna w Zakładzie K…

[ZDJĘCIA] Starosta Łęczycki wręczył upom…

Wysokie wyniki sportowe zawodników z łęc…

Za tydzień projekcja filmu niemego z muz…

Wigilia firmowa lub samorządowa? Restaur…

Już jutro WIRTUOZ w łęczyckim Domu Kultu…

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymanyc…

[ZDJĘCIA] Burmistrz Łęczycy podziękował …

[UWAGA] Idealny pomysł na prezent Mikoła…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna edycja Powiato…

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Spotkanie z podróżnikiem Marcinem Szymcz…

Poznaliśmy nowego dyrektora Miejskiego O…

Uczeń I LO w Łęczycy nagrodzony przez St…

Szok! Zakładał kominiarkę i masturbował …

Od jutra duże zmiany w ustawie Prawo o r…

[ZDJĘCIA] Za nami „Mikołajkowa zbiórka k…