wersja testowa serwisu

Andrzej "Andreas" Czapowski wystąpi w Szansie na Sukces. Zmierzy się z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego

Andrzej "Andreas" Czapowski wystąpi w Szansie na Sukces. Zmierzył się z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego

Mieszkaniec Łubna (gm. Daszyna) - Andrzej Czapowski, znany także jako "Andreas" wystąpi w programie "Szansa na sukces". Emisja odcinka, w którym zobaczymy "naszego" reprezentanta, już jutro (5 kwietnia) o godzinie 15:15 w TVP2.

Andrzej Czapowski muzyką zajmuje się już 25 lat. Od siedmiu lat jest solistą e zespole Andreas.

- Na początku nie było łatwo, ale cierpliwość i wiara przerodziły się w to, o czym zawsze marzyłem. Z roku na rok przybywa koncertów, w repertuarze mam osiemnaście autorskich utworów, tj. "Marika", "Jej czerwone usta", "Szalona lejdy" - komentuje "Andreas".

Mieszkaniec Łubna postanowił spróbować czegoś nowego. Zgłosił się do eliminacji programu "Szansa na sukces", który powrócił w nowej odsłonie.

- W styczniu, we Wrocławiu odbyły się eliminacje do Szansy na sukces, na które się zgłosiłem. Po kilku dniach otrzymałem wiadomość o tym, że zostałem wybrany do programu i repertuaru piosenek Zbigniewa Wodeckiego - informuje Andrzej Czapowski. - Zapraszam w najbliższą niedzielę do oglądania Szansy na sukces. Korzystąjac z okazji chciałbym podziękować Agnieszce i Rafałowi Pietrzak za pomoc w realizacji utworów