Bogaty program Łęczyckiej Majówki. Poznaliśmy kolejne szczegóły

koncert

Tegoroczna Majówka w Łęczycy zapowiada się bardzo interesująco. Organizatorzy zdradzili kolejne punkty programu.

Wczoraj (5 kwietnia) informowaliśmy, że w dniach 1-3 maja na Placu Tadeusza Kościuszki w Łęczycy mieszkańcy będą mogli skorzystać z oferty kuchni na kółkach. W naszym mieście - już po raz kolejny - odbędzie się bowiem Zlot Food Trucków (SZCZEGÓŁY).

Jak się okazuje, to nie jedyne atrakcje, które zaplanowano na ten czas. We wtorek (2 maja) w godzinach 15:00 - 18:00 - również w centrum miasta - odbędzie się Święto Kolorów.

- Kolorowa zabawa będzie miała miejsce na parkingu przy fontannie miejskiej. Na uczestników zabawy czekać będą liczne atrakcje: kolorowe proszki i wyrzutnie, zabawa z DJ'em oraz kolorowa strefa gastronomiczna - mówią przedstawiciele Urzędu Miejskiego.

Łęczycką Majówkę uświetni natomiast koncert zespołu Czerwony Tulipan! To zespół, który wykonuje głównie piosenki literackie, świetnie bawiąc i wzruszając publiczność już od 37 lat. Jak zapewniają władze Łęczycy, usłyszymy wiele wspaniałych przebojów. 

- Koncert odbędzie się na Placu Tadeusza Kościuszki o godz. 18.00 i uświetni radosne świętowanie Konstytucji 3 Maja. Serdecznie zapraszamy - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Łęczycy.