Brutalna interwencja ochrony w Uniejowie. Goście klubu pobici, agresorzy wyglądali, jakby wpadli w szał. Zobacz nagranie

4356

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak ochrona jednego z klubów muzycznych w Uniejowie bije kilka osób. Mężczyznom, którzy powinni dbać o porządek i spokój w tym miejscu nie przeszkadzało nawet, że część ich ofiar leży na ziemi, chroniąc jedynie głowę, aby nie doznać poważnych obrażeń. Na nagraniu widać, że jeden z poszkodowanych po ciosie prawdopodobnie stracił przytomność!

Do zdarzenia miało dojść w połowie lipca 2022 roku, dokładnie szesnastego dnia tego miesiąca. W tle słychać krzyki i płacz kobiet, na pierwszym planie możemy zaobserwować mężczyzn z napisem "ochrona" na plecach, którzy - z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn - zachowują się agresywnie w stosunku do gości Klubu. Jak widzimy na nagraniu, jeden z poszkodowanych przewrócił się, uderzając bardzo mocno głową o podłoże.

Na szczęście, zdaniem śledczych, żadna z poszkodowanych osób nie wymagała hospitalizacji. Po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych pozostali oni na miejscu. Aktualnie trwają czynności procesowe, przesłuchanie świadków oraz analiza zabezpieczonego monitoringu. Śledczy ustalają także osoby, które dopuściły się pobicia oraz proszą świadków o kontakt z Komisariatem Policji w Uniejowie lub Komendą Powiatową Policji w Poddębicach.