wersja testowa serwisu

Budujesz lub remontujesz dom? Hurtownia materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych Instalator w Łęczycy oferuje wszystko, czego potrzebujesz

Hurtownia Instalator w Łęczycy
Hurtownia Instalator posiada wszystkie materiały, których potrzebujesz

Wiele osób, które budują, remontują dom lub mieszkanie, napotyka często problem ze znalezieniem odpowiedniego dostawcy materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych.

Odpowiedzią na to jest łęczycka hurtownia materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych Instalator. Prowadzą ją specjaliści z dziedziny elektryki, którzy od dwóch dekad zdążyli poznać potrzeby i oczekiwania klientów montujących instalacje elektryczne.

Oferta jest na tyle bogata, że bez problemu klienci mogą znaleźć potrzebne części i narzędzia w jednym punkcie.

- Mamy 20 letnie doświadczenie w branży energetycznej z czego 5 lat w branży handlowej. Posiadamy rozległą wiedzę z dziedziny elektryki, dlatego też w profesjonalnym stopniu możemy doradzić naszym klientom zarówno zakup materiałów jak i udzielić fachowej porady związanej z jej montażem - mówi Pan Tomasz, współwłaściciel hurtowni, z zawodu elektryk.

- W swojej ofercie mamy wszystkie materiały niezbędne do budowy nowej jak i remontu istniejącej instalacji elektrycznej. Do wszystkich materiałów oraz produktów, na życzenie klienta, dołączamy certyfikat jakości. Współpracują z nami najlepsi instalatorzy w regionie. W nagłych i awaryjnych sytuacjach potrafimy pomóc, wysyłając na miejsce fachowca - dodaje współwłaściciel.

Osoby, które zamierzają budować domy lub planują remonty, mogą zaopatrzyć się w łęczyckiej hurtowni pod adresem:

Hurtownia Instalator
ul. Ozorkowska 15
Łęczyca
tel. 784 430 938
(interaktywna mapka z dojazdem znajduje się pod galerią zdjęć)

Hurtownia Instalator na interaktywnej mapie: