wersja testowa serwisu

Chcesz kupić mieszkanie w Łęczycy? To może być ostatni, dobry moment

Chcesz kupić mieszkanie w Łęczycy? To może być ostatni, dobry moment
Nowa inwestycja TBS ma oferować 50 mieszkań na własność

Łęczyca jest jednym z wielu miejsc na mapie naszego kraju, w którym występuje niedosyt lokali mieszkalnych. Przez ostatnie lata ilość nowych "M", które pojawiły się w sprzedaży była znikoma.

Nic więc dziwnego, że po naszej ostatniej publikacji, poświęconej planom budowy nowego obiektu mieszkalnego, wiele osób, które marzą o własnym, nowoczesnym kącie postanowiło zapoznać się z ofertą nowej inwestycji.

Nie ma co ukrywać - zainteresowanie w naszej miejscowości takimi lokalami jest bardzo duże. 

Prawda jest jednak taka, że w Łęczycy po prostu brakuje mieszkań. Zapotrzebowanie zdecydowanie przerasta ilość oferowanych lokali, co powoduje coraz większe kwoty, które musimy zapłacić za metr kwadratowy. To, co jeszcze niedawno wydawało nam się kuriozalną ofertą, dziś jest potrzegane jako wyjątkowo atrakcyjna oferta.

Podobny los czeka nową inwestycję, która zlokalizowana w zacisznym miejscu, ma oferować 50 mieszkań, w odpowiednim standardzie.

Cena metra kwadratowego w planowanym bloku to 4999 zł. Dla wielu może wydawać się to zbyt wiele. Ale nie ma co czarować - ceny za metr kwadratowy w naszym mieście będą dalej rosły w coraz większym tempie. Tym bardziej na nowoczesne mieszkania, od 42m² – do – 66m².

Nowy blok, który ma stanąć pomiędzy osiedlem przy ulicy Dworcowej, a boiskiem Szkoły Podstawowej nr 4, będzie zawierał 6 kondygnacji z czego 5 będzie mieszkalnych. Poruszanie się pomiędzy piętrami ułatwi winda, a miejsca parkingowe zlokalizowane będą w garażu podziemnym. Jest to pierwsza taka inwestycja w naszym mieście.

Mając na uwadze tempo wzrostu cen w połączeniu ze standardem wykonania, jest to ostatni moment, aby kupić nowoczesne mieszkanie w takiej cenie. Jeszcze niedawno osoby interesujące się zakupem własnego "M" przecierały oczy ze zdumienia, widząc ceny oferowanych mieszkań w kwotach 3 tysięcy za metr.

Obecnie kwota 5 tysięcy za metr kwadratowy w naszym mieście staje się standardem i nic nie wskazuje na to, iż miałaby spaść - wręcz oceniana jest przez ekspertów rynku nieruchomości, jako dobra inwestycja pieniędzy na przyszłość pod ewentualną sprzedaż lub wynajem. Tym bardziej, że mieszkania w nowym bloku są sprzedawane na własność.

Jeśli chcesz kupić mieszkanie w powstającym, nowoczesnym bloku lub chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty, skontaktuj się z Towarzystwem Budownictwa Społecznego pod numerem telefonu:

• 723 424 623
lub
• 24 721 35 57

oraz mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z TBS Łęczyca nic nie kosztuje, a krótka rozmowa może uświadomić wielu z nas, że cena postrzegana jako wysoka, jest ostatnią okazją na zakup własnego "M" za jedyne 5 tysięcy zł/mkw, a nie "aż 5 tys.". Biorąc pod uwagę ogromne zapotrzebowanie na lokale mieszkalne, w perspektywie nawet niedługiego czasu, inwestycja może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Zobacz wizualizację budynku (a pod nim rzuty kondygnacji do pobrania):

Pobierz rzuty kondygnacji:

Nazwa pliku: Rzut kondygnacji poziomu -1
Rozmiar pliku: 305 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: Rzut kondygnacji poziomu 0
Rozmiar pliku: 609 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: Rzut kondygnacji powtarzalnej
Rozmiar pliku: 608 kb
Pobierz plik