Ciężki mecz i druga przegrana Lotnika Łęczyca

Słaby początek sezonu notują zawodnicy Lotnika Łęczyca. W drugiej serii spotkań podopieczni Piotra Janiaka doznali drugiej przegranej.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski była dzisiejszym rywalem Lotnika Łęczyca. Gospodarze po wygranej w pierwszej kolejce nad Orłem Międzyrzecz tym razem w trzech setach ograli łęczyckich Lotników. Tym samym nasza drużyna po dwóch kolejkach nowego sezonu pozostaje bez punktów.

- Mieliśmy swoje szanse w drugim i trzecim secie, ale w końcówkach nie kończyliśmy swoich akcji, a rywale niesieni dopingiem swoich licznie zgromadzonych kibiców grali bardzo dobrze - powiedział po meczu Prezes Zarządu Lotnika Łęczyca Robert Łukasiewicz.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski - MMKS Lotnik Łęczyca 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)

Lotnik: Filipek, Ślósarz, Janiak, Rybak, Józefczak, Pawlikowski, Kaczmarek, Pisera, Leszczyński, Bartecki