wersja testowa serwisu

Czarna seria na drogach w regionie. Autokar pracowniczy zderzył się z samochodem. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe

Czarna seria na drogach w regionie. Autokar pracowniczy zderzył się z samochodem. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe

Pechowy dzień na drogach w naszym regionie. Po dwóch śmiertelnych wypadkach doszło do kolejnego groźnego zdarzenia, tym razem na DK91 w miejscowości Walew.

Wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane do miejscowości Walew (gm. Daszyna). Na 300 kilometrze drogi doszło do zderzenia się dwóch pojazdów - osobowego marki Kia oraz autokaru pracowniczego.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że Kia Optima, kierowana przez 31-letniego mężczyznę skręcała w lewo, a kierowca jadącego za nią autokaru nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia. Autobus po zderzeniu wypadł z drogi i zatrzymał się dopiero na polu. Oba pojazdy jechały w kierunku Krośniewic.

W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało kilka osób. Kierowca osobówki został przetransportowany do szpitala w Kutnie. W autokarze pracowniczym znajdowało się piętnaście osób (wszyscy to obcokrajowcy) - dwie z nich doznały lekkich obrażeń.

Na miejscu pracuje dziesięć zastępów straży pożarnej - po dwa JRG Łęczyca, OSP Daszyna, OSP Topola Królewska, OSP Witonia, oraz po jednym z OSP Grabów i OSP Stara Sobótka, policja i dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do godziny 23:00.

Zobacz zdjęcia: