wersja testowa serwisu

Darmowe bilety do Kina Górnik z okazji Dnia Dziecka. Sprawdź szczegóły

kino

Sytuacja związana z koronawirusem wymusiła rezygnację z pewnych tradycyjnych imprez odbywających się w naszym mieście. Jedną z nich były koncerty i inne atrakcje organizowane w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Pamiętając o najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańcach Łęczycy Burmistrz Paweł Kulesza zaprasza na kinowe seanse organizowane w ramach Dnia Dziecka.

Zasady są bardzo proste – dzieci i młodzież do 18 lat z terenu miasta Łęczyca będą mogły skorzystać z jednego, bezpłatnego biletu do Kina Górnik w terminie od 13 czerwca do 31 lipca. Wyszczególnione seanse, na które będzie można wejść na powyższych zasadach, organizowane będą w weekendy oraz jeden dzień tygodnia.

Szczegółowego repertuaru wypatrujcie u nas na stronie i na stronie Kina Górnik – http://www.kinogornik.pl/

Nietypowy czas wymaga nietypowych rozwiązań. Z racji tego, że miasto nie może organizować imprez masowych, w tym koncertów, szukałem innych możliwości do uczczenia tego wyjątkowego dnia. Jestem przekonany, że bilety do kina się sprawdzą i każde dziecko znajdzie film dla siebie. Życzę wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu – mówi Burmistrz Paweł Kulesza.

źródło: UM Łęczyca